اتاق فرار سبک جنگل

بهترین اتاق فرارهای جنگلی (سبک جنگل)

مقدمه

بدون شک یکی از بهترین تفریحاتی که در چند سال اخیر جوونا و نوجوونارو به خودش علاقمند کرده، اتاق فراره. سناریوهای مختلف، لوکیشن‌های متفاوت، داستان‌ها و معماهای جالب همشون از نکات قوت این تفریح حساب می‌شن. هدف ما از این مقاله اینه که اولا شما رو با اتاق فرار سبک جنگل یا تم جنگل آشنا کنیم و بعدش هم بهتون بهترین اسکیپ روم‌های جنگلی‌رو معرفی کنیم تا حسابی خوش بگذرونید.

اتاق فرار جنگلی تهران

اتاق فرار سبک جنگل یا همون اتاق فرار جنگلی

اتاق فرار تم جنگل، از اون دست اتاق فراراییه که لوکیشنش یه جنگل مخوف و ترسناکه. اصلا همینه که باعث جذابیتش می‌شه و همه دوست دارن تا یه بارم شده امتحانش کنن. جذابیت دیگه این اسکیپ روم‌ها به بوی خاک، برگ، علف یا بوی رطوبت و … هست. توی بعضی از این بازی‌ها، ممکنه صدای حیوانات جنگلی هم به گوش برسه و کاملا فضای یه جنگل برای شما تداعی بشه. 

اتاق فرارها سناریوها و داستانای مختلفی دارن تا بتونن سلیقه‌های مختلف‌رو پوشش بدن. این مساله در مورد اتاق فرار جنگلی‌هم صدق می‌کنه و بعضیاش ترسناک‌تر و بعضیای دیگه دلهره‌آورترن.

چیزی که در مورد اسکیپ روم سبک جنگل نباید فراموش کنید اینه که لباس مناسب بپوشید. پوشیدن لباس و کفش راحت باعث می‌شه تا موقع حل معماها، تمرکز بیشتری داشته باشین و اگه قرار به فرار کردن‌هم باشه، بتونین به سرعت نور از اون‌جا فرار کنید. بریم باهم با چندتا از اتاق فرارهای سبک جنگل آشنا بشیم.

اتاق فرار سبک جنگل

معرفی انواع اتاق فرار سبک جنگل

 حالا که با ویژگی‌های اتاق فرار تم جنگل آشنا شدیم و می‌دونیم که قراره انتظار چه چیزیو داشته باشیم، وقت اینه که بریم سراغ معرفی انواع اتاق فرار جنگلی؛ فقط قبل از شروع اجازه بدین تا چندتا نکته‌رو بهتون یادآوری کنیم.

اون نکته‌ها اینه که بهتره قبل از رزرو یه اتاق فرار، سناریو اونو به خوبی بخونید و با سناریوهای دیگه مقایسه کنید. بعضی از اتاق فرارها به عنوان چاشنی یه کمی هم ترسناک باشن. علاوه بر این طراحی داخلی و دکور اتاق فرارها هم با توجه به سلیقه ایده پرداز طراحی و چیده شده و در نهایت اینکه هر فردی تجربه خاص خودش‌رو داره. پس به نظرم اگه طرفدار این سبک اتاق فرار هستید، همه اونارو امتحان کنید: 

اسکیپ روم جنگلی

جنگل نفرین شده

داستان اسکیپ روم جنگل نفرین شده از این قراره که دنیل گریسون تصمیم می‌گیره از خونه قدیمی پدربزرگش اسباب‌کشی کنه. در همین حال دفترچه خاطرات پدربزرگش به نام ریک گریسون‌رو پیدا می‌کنه که زمانی باستان شناس بزرگی بود. پدربزرگ چند سال پیش طی یه ماجراجویی گم شده و هیچ‌وقت برنگشته.

ریک گریسون توی این دفترچه از قصدش برای کشف یه الماس گرانبها در جنگل مریسین نوشته بود.

دنیل که این یادداشت‌رو می‌خونه تصمیم می‌گیره به همراه یه تیم جستجو برای یافتن پدربزرگ به اون جنگل بره. شما در واقع توی این ماموریت، تیم همراه دنیل هستید تا پدربزرگ دنیل‌رو پیدا کنید.

بومی‌های اطراف جنگل به شما می‌گن که به هیچ عنوان وارد جنگل نشید، اما همین مسئله باعث کنجکاوی بیشتر شما می‌شه و وارد جنگل می‌شید. غافل از این که خطر بزرگی در انتظار شماست.

نام اتاق فرارژانرلوکیشن
جنگل نفرین شدهترسناکجنوب تهران – افسریه

رزرو اتاق فرار جنگل نفرین شده

اسکیپ روم جنگلی

موزه وارانسی

اتاق فرار جنگلی بعدی، موزه وارانسیه که داستان جالبی داره. داستان موزه وارانسی درباره یه قبیله خونخوار سرخپوستیه که به روز به شکل مرموزی ناپدید می‌شن. داستان اون‌جایی جالب‌تر می‌شه که متوجه می‌شید این قبیله نه تنها خونخوار بودن بلکه با روش‌های عجیب و ترسناکی دشمناشون‌رو شکنجه می‌کردن. از اون‌جایی که زندگی قبیله داستان ما توی جنگله، پس با یه اتاق فرار تم جنگل و ترسناک روبه‌رو هستین.

این اتاق فرار توی شرق تهران و محله پیروزی قرار داره و اونایی که تجربه کردن می‌گن که درجه سختیش 8 از 10. پس اگه دوست دارید دو ساعتی سرگرم حل معماهای ترسناک بشین، پیشنهاد می‌کنیم برای این آخر هفته یه گروه 4 تا 8 نفره ترتیب بدین و برید سراغ تجربه این اتاق فرار.

نام اتاق فرارژانرلوکیشن
موزه وارانسیترسناکشرق تهران – پیروزی

رزرو اتاق فرار موزه وارانسی

اتاق فرار سبک جنگل

جنگل الفین

اتاق فرار بعدی ما جنگل الفینه که قراره حسابی شمارو با معماهاش سرگرم کنه. این اتاق فرار تم جنگل درباره یکی از دوستاتونه که قراره با خانومی که اخیرا باهاش آشنا شده بره سفر. شما و دوستاتون این خانوم‌رو نمی‌شناسید اما از اون‌جایی که به دوستتون اعتماد دارید، امیدوارید که سفرشون به خوبی تموم بشه اما این سفر یک هفته‌ای، قراره خیلی طولانی‌تر بشه.

حالا 3 هفته گذشته و هیچکدومتون از این دوست و همسفرش خبری نداره. گوشیش از دسترس خارج شده و به هیچ شکلی نمی‌تونین بهش دسترسی داشته باشید. با دوستاتون تصمیم می‌گیرید که گروهی برید دنبالش تا مطمئن بشین که سالم و سرحاله. مقصدتون جنگل الفینه و تنها اطلاعاتی که در دست دارید اینه که قرار بوده اینجا اقامت داشته باشن.

این اتاق فرار سبک جنگل سمت خیابان پارس و طرشت قرار داده و فضای حاکم بر اون ترسناک و دلهره‌آوره. درجه سختی بازی هم 8 از 10 پس باید انتظار یه بازی سخت و معماهای پیچیده رو داشته باشید. 

نام اتاق فرارژانرلوکیشن
جنگل الفینترسناک – دلهره آورغرب تهران – طرشت

رزرو اتاق فرار جنگل الفین

رهایی از اتاق فرار جنگلی

رهایی

اتاق فرار رهایی نه تنها ترسناکه، بلکه قراره تجربه جدید و متفاوتی از جنگل‌رو هم نشونتون بده. داستان این اتاق فرار درباره شما و دوستاتونه که توی یه هتل اقامت داشتین اما متوجه شدین که یه دختر جن‌زده دنبالتون کرده. برای زنده موندن از هم جدا می‌شین و هرکدوم می‌رید یه سمتی. وارد جنگل که می‌شید به طور کلی همدیگه‌رو گم کردین اما قراره که این فرارو ادامه بدین. اگه بتونین به یه جای امن برسید می‌تونین دوباره دوستاتونو ببینید.

این اسکیپ روم جنگلی جذاب و ترسناک در تهران – سردار جنگل قرار داره و طبق تجربه محیط مهیج و جالبی‌رو برای بازیکنا فراهم می‌کنه. البته ظرفیت اتاق فرار 4 تا 6 نفره پس حواستون باشه که تعدادتون بیش از اندازه نباشه.

اتاق فرار تم جنگل
نام اتاق فرارژانرلوکیشن
رهاییترسناکغرب تهران – سردار جنگل
نویسنده
 
زندگی فقط یک بار بوده و انسان را راهی برای خلاصی از این حقیقت نیست. تنها کلمات هستند که می‌توانند به ما تجربه زندگی‌های مختلفی را هدیه بدهند. من هم تصمیم گرفتم تا با استفاده از همین کلمات، در کسب تجربه‌های مختلف به دیگران کمک کنم.
به این مقاله امتیاز دهید

آیا این پست برای شما مفید بود؟

امتیاز متوسط 4.9 / 5. تعداد: 7

اولین نفری باشید که رای میدهید.


در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

پاسخ به “بهترین اتاق فرارهای جنگلی (سبک جنگل)”

  1. چقدر سناریو این اتاق فرارهایی که معرفی کردین ترسناک بود و قطعا وجود این بازی ها در فضای باز، این ترس رو زیاد میکنه.حتما که تجربه ی جذابی میشه و ممنون از معرفیتون.

    3
    0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. در صورت ثبت نشانی ایمیل به اشتباه ، نظر شما نمایش داده نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *