راهی ندارید جز رویارویی با ارواح به دام افتاده و نیروهای شیطانی. در اتاق فرار سبک روحی جنی باید یک ساختمان قدیمی رو کاوش کنید و ارواح گمشده یا اجنه رو از رخوتشون خارج و احضار کنید. احتمالا رازهای مخوفی توسط شما کشف بشه. اما از همین الان باید بدونید که هیچ کسی از اونجا زنده بیرون نیومده. حتی اجساد مرده ها هم برنگشتن. رویارویی با نیروها و ارواح شیطانی مبارکتون باشه !

اتاق فرار دلهره آور و ترسناک

چرا به موجوداتی مانند ارواح اعتقاد داریم؟

از لحاظ تاریخی، مفهوم ارواح برگرفته از حضور روح انسان بعد از مرگ هست. در بسیاری از فرهنگ ها و جوامع در سرتاسر جهان، اعتقاد به ارواح، از نوعی مقابله با ترس از فراموشی یا تمایل به حضور نیروها و عناصر قدرتمند و چنگ زدن به نیروهای فراواقعی نشات می گیره. برخی از انسان ها معتقدن که اگر به ارواح و حتی جن ها احترام گذاشته نشه، این موجودات وهمناک و خوف انگیز افراد زنده رو آزار خواهند داد.
اگر چه به لحاظ علمی این موجودات وجود ندارن (مدرک علمی برای اثبات این موجودات وجود نداره و البته پرداختن به این موضوع کار علم (science) نیست) اما اتفاقات عجیب و تجربه های رازآلود برخی از افراد نشون می ده که ممکنه وجود داشته باشن. این که تصمیم می گیرید که باور کنید یا نه به خودتون بستگی داره اما در هر صورت امیدواریم که این آخرین اتاقی نباشه که سعی داشتید ازش فرار کنید.

شاید دوست داشته باشید:

ترسناک ترین اتاق فرار های روحی جنی 

اتاق فرار روحی جنی
حضور همیشگی ارواح

ما با این آگاهی زندگی می کنیم که می میریم. هر چیزی که برامون اتفاق می افته رو از دریچه گذشته تفسیر می کنیم. ارواح در اطراف و شاید در سالن خانه های ما قدم می زنن و در زیر نور غبارآلود ماه شاهد ما هستن. زمانی که نزد ما حضور دارن احتمالا از تاریکی شب با ما زمزمه می کنن.

چرا ارواح و اجنه فقط در تاریکی یا شبها ظاهر می شن؟

شب همیشه محل فعالیت هر عنصر شبح مانند بوده. ارواح و جن ها ممکنه فقط در شب ظاهر بشن چرا که وضعیت ذهنی ما در تاریکی شکننده‌تره ، و به این دلیل که وقتی نور خورشید از پنجره‌ها به داخل جریان پیدا نمی کنه، پنهان کردن اشیا در سایه ها راحت تره. به احتمال زیاد هدف این موجودات ترساندن و ایجاد فضای مهیب برای ما باشه بنابراین به این مسئله آگاه هستن که ترسوندن مردم زمانی که می تونند به وضوح همه چیز رو ببینن دشوارتره. شاید هم خانه فقط به زمان نیاز داره تا قدرت خودش رو برای رویدادهای مهیب و خوف انگیز جمع کنه و از روز برای شارژ مجدد استفاده کنه.

ترسناک ترین اسکیپ روم های تهران

7 حقیقت هولناک در مورد روح و جن 

1- شما به خواست خودتون با ارواح ارتباط برقرار نمی کنید. ارواح ما رو دعوت می کنن تا در روابط خودشون با مرده ها، با زنده ها هم صحبت کنیم. خانواده و دوستان، همسایه ها و آشنایان، دشمنان و حتی غریبه ها. شاید دوست نداشته باشید به هر حال سرنوشت ما – مردگان و زندگان – به هم گره خورده. اون ها می خوان به ما یادآوری کنن که دارن با ما زندگی می کنن. خیلی وحشتناکه نه؟

2- درگیر کردن ارواح کار حافظه ست. اون ها دوست دارن گذشته رو بازسازی کنن و با در ارتباط باشن. این یه تمرین عمیقاً شخصی هست و درگیری درونی و فراتر از خودمون. ما هم احتمالا خواسته هایی رو از ارواح می‌خوایم، و تعامل ما با اون‌ها قطعا بدون خطر نیست. حال و آینده ما با گذشته اون‌ها گره خورده.

3- اجنه و روح ها خواسته هاشون رو از طریق تسخیر کردن بیان می کنن. جن و روح موجوداتی خارج از ما با عاملیت خاص خود و بنابراین خارج از کنترل ما هستن. گاهی این خواسته ها از طریق تصدیق برآورده می شه، اما گاهی نیاز به اقدام دارن. ما همچنین باید به این مسئله توجه کنیم که گاهی ارواح و اجنه فقط دوست دارن انسان های زنده رو تسخیر کنن و عمل تسخیر کردن به خودی خود براشون رضایت بخشه.

4- این موجودات رعب آور، همواره ناآرام و مشوش هستن و به همین دلیل همیشه بیان کننده روابط و اوضاع نابسامان بودن. اون ها در سرزمین های مرزی بین گذشته و مرگ سیر و سیاحت می کنن و واسطه بین موجودات می شن. به عنوان موجودات گذرا، اون ها به انسان های زنده پیام می فرستن که در حال ترسیم مرزها هستن.
در اتاق فرار سبک روحی جنی، باید با ارواح و اجنه سازگار باشیم . حتی زمانی که در حال تهدید متزلزل کردن حال و آینده ما هستن! چون قراره زنده بمونیم.

اسکیپ روم سبک جنی

5- ارواح بسیار گریزان هستن. اون ها از ما دعوت می کنن که خارج از حالت های واقعی بازنمایی فکر کنیم و برای لحظاتی کوتاه بعنوان زمزمه، ضربه‌ای روی شانه، شبح یا سایه مبهم، عطر یا احساسی عجیب و غریب ظاهر و دوباره ناپدید می‌شن. برای افرادی که با این حالات مواجه می شن، بیان حالات و مشاهدات شاید دشوار باشه. اون ها حضور نیروهای خاص و عجیب رو حس می کنن اما بدون داشتن تصویری ملموس، معنای ثابت یا روایتی منسجم از اون ها. فراموش نکنید که برای اندیشیدن با ارواح و جن ها و از طریق آن، باید فراتر از تضادهای دوتایی (مانند دیده شدن/نامرئی بودن، غیبت/حضور، قبل/بعد) فکر کنیم.

6- روح و جن زمان خطی رو مختل می کنه. حالت زمانی این موجودات حالتی از تکراره. ورود این موجودات به زندگی، گذشته، حال و آینده رو به روش های غیرمنتظره ای کنار هم می ذاره. در واقع زمان گذشته و وقایع مرتبط با اون، از طریق این موجودات سحرانگیز به زمان حال نفوذ می کنه و از آینده مطالباتی ایجاد می کنه. در واقع اون ها ما رو مجبور میکنن که به گونه ای متفاوت با زمان مبارزه کنیم.

7- روح و جن تنها یکی از انواع موجودات طیفی هستن که چشم انداز نامرئی رو اشغال کردن. همه موجودات طیفی، ارواح نیستن. اونها اغلب در کنار ارواح عنصری، خانوادگی و مجموعه ای از موجودات مافوق طبیعی وجود دارن. میشل دو سرتو به ما یادآوری می کنه که : «هیچ مکانی وجود نداره که ارواح مختلف در سکوت در آن پنهان نشده باشن.

اتاق فرار ترسناک جنی

ماموریت شما در اتاق فرار روحی جنی !

شما باید خودتون رو برای ورود یه دنیای فراتر از حال آماده کنید و پذیرای تجربه‌های جدید از نوع وحشت انگیز یا ترسناک باشید. شروع به تعامل با اشیا و اشخاص کنید. اگر دوست ندارید به تسخیر ارواح و اجنه در بیاید بایستی معماها رو حل کنید و قبل از این که کار از کار بگذره تصمیمات سریع بگیرید و از اون فضای تسخیر شده (خانه متروکه، ساختمان تسخیر شده یا دخمه های باستانی) فرار کنید. هر چند ممکنه اون‌ها از شما سریع‌تر باشن، ماموریت خودشون رو به طور نامرئی انجام بدن و شما رو در یه لحظه وحشت زده کنن. به یاد داشته باشید همونطور که هنگام ورود به خانه یک فرد غریبه، تمامی آداب اجتماعی رو بایستی رعایت کنید، در اینجا هم همون قوانین متداول و احترام بایستی رعایت بشه. تحت هیچ شرایطی شروع به دویدن نکنید. باهاشون وارد گفت‌وگوی مستقیم نشید و به داخل حریمشون پا نذارید. بلکه تحقیقات خودتون رو در نهایت دقت و با سرعتی سنجیده و آگاهانه آغاز کنید.

ترسناک ترین اتاق فرارهای ایران

چطوری متوجه بشیم که خونه ما توسط جن و روح تسخیر شده ؟

لازمه این نکته رو بدونید که زمانی که در یک خانه خالی از سکنه یا فضای رعب آور قرار گرفتید و توقع دیدن این موجودات رو دارید، احتمالا این تجربه برای شما رقم خواهد خورد. این که با چه دیدگاهی دارید وارد این فضا می شید یا زندگی می کنید در تجربه شما تاثیر گذاره.
اما در هر صورت برای این که ادعا کنید روح یا جنی در محل زندگی شما وجود داره بایستی دست کم 5 مورد از این علائم رو در محل زندگی تون داشته باشید. توجه داشته باشید که برای هر کدوم از این علائم، ممکنه توجیهات علمی و مطابق با قوانین فیزیک و … وجود داشته باشه. علائم و نشانه های حضور ارواح و نیروهای شیطانی در محل زندگی عبارت اند از:

نشانه اول: حس کردن نیروی پنهان

احساس می کنید یک نیرو یا عنصر نامرئی در فضای خونه در حال حرکت و خزیدن هست و یا کسی در حال تماشای شماست. افرادی که معتقدن فعالیت های ماوراءالطبیعه رو تجربه کردن، اغلب حس می کنن که فردی که در حال نگاه کردن به اونها در هنگام خواب هست.

نشانه دوم: استشمام بوهای عجیب

بوهای خاص و اغلب متعفن و گندیده از یک ناحیه خاص و حتی در زمان خاص متصاعد می شه. حتی گاهی ممکنه رایحه های آشنا و آرامش بخش مثل عطر یا اسانس هایی رو استشمام کنید که تداعی کننده خاطرات خاصی برای شما بودن.

نشانه سوم: آواهای بیمناک 

شنیدن صداهای مبهم و عجیب و غریب. مثل صدای زمزمه، ناله، خطاب قرار دادن خودتون و … که ممکنه توجه شما رو به سمت خودش جلب کنه. در واقع با این کار قصد دارن که شما رو از حضورخودشون آگاه کنن و شاید پیام آور یه موضوع مهمی باشن.

نشانه چهارم: سردی ناگهانی دما

دمای بسیار سرد در برخی از نقاط معین خانه و همچنین کاهش ناگهانی دما (معمولا بین 20 تا 30 درجه). این کاهش دما در همه قسمت‌های خونه اتفاق نمی‌افته بلکه در همون فضایی که این موجودات حضور دارن، اختلاف دمایی رخ می‌ده. بعنوان مثال توی اوج تابستون ممکنه در زیرزمین یا حمام خونه به طور ناگهانی، سرمای شدیدی حاکم بشه و موندن در اون وضعیت کار دشواری باشه.

نشانه پنجم: علامت از طریق دستگاه‌های الکترونیکی

روشن و خاموش شدن چراغ‌ها، تلویزیون‌ یا دستگاه‌های الکترونیکی می‌تونه نشونه‌ای باشه از این که یه موجود انرژی خودش رو از منبع انرژی شما می‌گیره یا سعی می‌کنه با شما ارتباط برقرار کنه.

نشانه ششم: گم شدن وسایل و اشیا

اشیای گم شده در مناطق عجیب و غریب خانه شما و در مکان‌هایی غیر از جایی که رها شدن یا معمولا نگهداری می‌شدن، پیدا می شن. گاهی می‌شه تصور کرد که یک مورد رو به اشتباه جا انداختید و فراموش کردید اما اگر این مسئله تکرار بشه می‌شه به حضور نیروهای ماورایی پی برد.

نشانه هفتم: اعلام حضور به وسیله نور

روشن شدن فلاش نور در برخی از مناطق خانه و یا اطراف خانه در زمان های مشخص. بعنوان مثال روشن و خاموش شدن چراغ زیر زمین راس ساعت 1:17 بامداد به طور متناوب و هر شب.

نشانه هشتم: کابوس و رویا

رویاها و کابوس های عجیبی می بینید که قبلا هرگز تجربه نکردید. گاهی اوقات در شب احساس می کنید که اجسام و اشیای خونه یا یک فرد ناآشنا داره به سمت شما نزدیک می شه.

اسکیپ روم ترسناک جنی

بهترین اتاق فرار های سبک روحی جنی در ایران

لازمه همینجا یاداوری کنیم که عبارت ” روحی جنی ” صرفا یه اصطلاحه که در بین اسکیپ بازها رایج شده. و هیچ اتاق فراری در ژانر روحی جنی وجود نداره بلکه نوعی سَبک یا تم در بین اسکیپ روم هاست. ژانر این اتاق فرارها، ترسناک و یا دلهره آور هستن. با مراجعه به لینک زیر می تونید بازی دلخواه خودتون رو انتخاب کرده و برای یه تجربه مرگ بار آماده بشید :

ترسناک ترین اتاق فرار های روحی جنی