Skip to main content
سانس‌یاب
سانس‌های موجود
امروز فردا پس‌فردا
از ساعت + -
تا ساعت + -
از ساعت + -
تا ساعت + -
از ساعت + -
تا ساعت + -

+ - نفر

حداقل
حداکثر

سال

دقیقه

مشاهده نتایج

توی این صفحه لیستی از بهترین اتاق فرار گلشهر کرج رو براتون آوردیم. پس از مطالعه سناریو هر اسکیپ روم، ژانر و تم، ظرفیت و درجه سختی، می‌تونید بهترین گزینه رو مطابق سلیقه‌تون انتخاب و رزرو کنید.

آشنایی با گلشهر کرج

گلشهر یکی از مناطق شهر کرجه که در جنوب غربی و در منطقه 5 شهرداری کرج قرار گرفته. این منطقه جز مناطق پرطرفدار شهر کرج هست.

علاوه بر اتاق فرار، کجا می‌تونیم تفریح کنیم؟

زمین تنیس و چندین استخر هم دارد. این منطقه امکانات تفریحی و گردشگری نسبتا خوبی داره. از جمله زمین تنیس، چندین استخر، بوستان بهشتی و … .

چرا اتاق فرارها اینقدر محبوب هستن؟

فوق‌العاده بودن تفریحی مثل اتاق فرار دلایل مختلفی داره که به بعضیاش اشاره می‌کنیم:

تجربه همه‌جانبه: اتاق فرار تقریبا شبیه هیچ تفریح دیگه‌ای نیست! بازیکنان توی یه محیط موضوعی قرار می‌گیرن که با دقت و وسواس خاصی طراحی شده و قراره که حس بودن در یه جهان دیگه رو با یه سناریوی خاص به بازیکن منتقل کنه. بنابراین شرکت‌کنندگان اتاق فرار این احساس رو دارن که بخشی از یه داستان هیجان‌انگیز هستن.

معماهای چالشی: این بازی به خاطر معماهای متنوعش شناخته می‌شه. بزرگترین مزیت این بازی اینه که مهارت‌‌های منطقی، ریاضی، تحلیلی و … رو پرورش می‌ده و بدون شک فراتر از یه سرگرمیه. حس رضایت بعد از حل کردن معماها هم به خاطره‌انگیز بودن این بازی کمک کنندست.

هجوم آدرنالین: محدود بودن زمان در بازی اتاق فرار گلشهر، یکی از عواملی هست که باعث ایجاد نوعی هیجان و استرس مثبت در شما می‌شه و گاهی صدای تیک تاک ساعت در ذهن شما، بهتون انگیزه فعالیت و چابکی بیشتر می‌ده و بنابراین شما در تمام طول مدت یکساعته، درگیر بازی هستن و هیچ‌وقت انرژی یا انگیزه‌تون افت پیدا نمی‌کنه.

تم و ژانرهای منحصر به فرد: یکی از نقاط متمایز کننده این بازی اینه که دارای سبک و ژانرهای کاملا متفاوتیه. بنابراین جز اون دسته بازی‌هایی نیست که وقتی یکی دو بار تجربش کردید، احساس کنید که بازی‌های بعدی براتون تکراری و خسته کنندست. ممکنه شما در تجربه 100 ام هم شاهد یه اتفاق خیلی ناب و منحصر بفرد در اتاق فرار باشید. همیشه چیزی برای کاوش و فتح کردن وجود داره. جذابه نه؟

چجوری بریم اتاق فرار گلشهر

اگه از سایر مناطق یا شهرها می‌خواید به اسکیپ روم گلشهر کرج برید، خوشبختانه دسترسی نسبتا راحتی خواهید داشت. اگه ساکن تهران باشید، می‌تونید از طریق آزادراه به راحتی به این منطقه برید. گلشهر ایستگاه مترو هم داره و در صورتی که قصد دارید از مترو استفاده کنید، به راحتی می‌تونید به مقصدتون برسید.

اگه از علاقمندان اتاق فرار هستید، می‌تونید سایر اتاق فرارهای نزدیک به گلشهر کرج رو امتحان کنید. نزدیک ترین اتاق فرارهای نزدیک به محله گلشهر اتاق‌های زیر هستن که می‌تونید در بخش جست و جو (سرچ) بهشون دسترسی داشته باشید:

  • نفوذ شیطان
  • پیانیست
  • قتلگاه داس
  • روستای آشوب
  • دلیل قتل
  • دورگا
  • سارنه
  • مرگ بی‌پایان