درباره ما

اسکیپ زوم همانگونه که از نامش پیداست، متمرکز بر موضوع اتاق فرار است. در اسکیپ زوم می توانید اتاق فرارهای ایران را با جزئیات کامل جستجو کنید، محتوای جذاب و سرگرم کننده در موضوع اتاق فرار و بازی های معمایی ببینید و نکات حرفه ای شدن در این حوزه را بیاموزید.
نقد و بررسی اتاق های فرار در تخصص و برنامه کاری ما نیست. غایت اسکیپ زوم، توسعه بازی اتاق فرار در ایران بوده و در این مسیر کاملاً مصمم قدم برداشته است. امیدواریم با همراهی شما این سرگرمی جذاب، مفید و متفاوت را همه گیر نماییم.

اسکیپ زوم سیستم رزرواسیون ندارد و صرفاً اتاق های فرار را به علاقمندان معرفی می نماید.

مجموعه داران محترم می توانند جایگاه های تبلیغاتی را برای بیشتر دیده شدن رزرو نمایند.

سوالات متداول

آیا در اسکیپ زوم می توانیم اتاق فرارها را رزرو کنیم؟

خیر. رزرواسیون از هرسایتی غیر از سایت اصلی هر اتاق فرار، مشکلات مختلفی به وجود می آورد که ناهماهنگی یکی از آنهاست. ما قصد سهولت ارتباط بازی کنندگان اتاق فرار با مجموعه داران را داریم. پس رزرو در برنامه کاری ما نیست و نخواهد بود.

میزان ترس و سختی اتاق فرارها چگونه تعیین می شود؟

با هدف اینکه بازیکنان اتاق فرار امکان مقایسه بین اتاق فرارها داشته باشند و بتوانند متناسب با علاقمندی خود اتاق فرار مناسب انتخاب نمایند، ما میزان ترس و سختی اتاق فرارها را با توجه به یک معیار و شاخص مشخص می کنیم. این 2 پارامتر تنها پارامترهایی هستند که مجموعه داران مشخص نمی‌کنند. بلکه این دو پارامتر خصوصاً ترس بازی باتوجه به اینکه پارامتری نسبی و سلیقه ای است، میانگینی از تجربه بازیکنان مختلف (چه آماتور و چه حرفه ای و حتی سایر مجموعه داران) درنظر گرفته می شود. قابل توجه اینکه این اعداد نسبی بوده و با آپدیت بازی و بالا یا پایین رفتن کیفیت ممکن است افزایش یا کاهش داشته باشد. سختی بازی نیز با توجه به تعداد معما، روان یا گنگ بودن، چندجوابه بودن آنها در یک اتاق فرار مشخص می شود.

مدل درآمدی اسکیپ زوم چیست؟

مجموعه دارانی که مایل هستند اتاق فرار آنها بیشتر دیده شود می توانند از خدمات تبلیغاتی ما استفاده کنند. ضمناً مجموعه دارانی که مایل هستند تخفیف به مشتریان ارائه کنند، وبسایت ما بستر ارائه تخفیف و جذب مشتری را برای آنها فراهم خواهد کرد.

نقد و بررسی اسکیپ روم دارید؟

خیر، نقد و بررسی اتاق های فرار در برنامه کاری ما نیست.