اتاق فرار لوناتیک

Underground
90 دقیقه
5 تا 8 نفر
از 250 هزارتومان
+17 سال اتاق فرار لوناتیک
سطح سختی
میانگین امتیاز از 316 رای

رزرو اسکیپ روم لوناتیک

سناریو

سلام دوستان، منم آرمان. آخرین پیامی که فرهاد به من داد این بود:
سلام آرمان، یادته بهت گفته بودم یه‌خونه دانشجویی حوالی بلوار انقلاب گوهردشت اجاره کردم؟
اما همسایه پایینیمون یه پیرمرده که با مادر پیرتر از خودش زندگی می‌کنه و یه‌کم عجیب غریبن!
همیشه آرومن به‌جز وقت‌هایی که ماه کامل می‌شه و صداهای خیلی عجیبی از خونشون میاد!
ماه پیش که صداها رو شنیدم رفتم پایین ببینم چه خبره و این صداها از کجا میاد؟ در خونه پیرمرد باز بود، رفتم تو تا سر از کارشون در بیارم اما خونه‌شون شبیه خونه ارواح بود؛ تورج منو دید و دنبالم کرد، شبیه یه هیولا شده بود تا بالا دنبالم کرد اومدم تو خونه و در رو بستم. این‌بار که ماه کامل بشه خیلی می‌ترسم تنها باشم… .

بعد از این پیام دیگه نتونستم از فرهاد خبری بگیرم، حتی به پلیس هم زنگ زدم و پلیس کل خونه‌رو زیر و رو کرد و چیزی پیدا نکرد.
اما من حس می‌کنم که هنوز تو همون خونه است. امشب می‌رم اون‌جا تا پیداش کنم، شما هم باهام بیاید تا مراقبم باشید!

توضیحات:

 • لطفا به علت مسکونی بودن محل از بلند صحبت کردن و ایجاد سر و صدا در محل خودداری کنید و به محض تکمیل شدن با شماره ی داده شده تماس بگیرید.
 • ورود افرادی که مشروبات الکی یا مواد مخدر به هر نوع استفاده کرده باشند به داخل مجموعه ممنوع است و مجموعه به علت جلوگیری از اتفاقات ناخوشایند مجبور به گزارش به پلیس است.
 • برخورد از هر نوع چه توهین لفظی چه برخورد فیزیکی با اکتور موجب قطع بازی برای شما خواهد شد
 • تعداد افراد گروه حداقل ۵ نفر و حداکثر ۸ نفر است. طبیعی است گروه‌های کمتر از ۵نفر باید هزینه ورودی ۵نفر را پرداخت کنند.
 • تمام بازیکن‌ها باید راس ساعت و همزمان باهم جلوی درب مجموعه حضور داشته باشند، هر دقیقه تاخیر از تایم بازی کسر خواهد شد و تاخیر بیشتر از 20 دقیقه به هیچ عنوان امکان ران شدن بازی نیست
 • در صورت بسته شدن در به هیچ عنوان بازیکن دیگری که با تاخیر رسیده باشد در برایش باز نخواهد شد
 • به هیچ عنوان به وسیله یا شی که استیکر dont touch دارد و یا گیم مستر تو توضیحات به شما گفته باشد دست نزنید، در صورتی که این کار عمدا تلقی شود بازی متوقف خواهد شد
 • در انتخاب سانس دقت کنید، وجه دریافتی بابت بیعانه به هیچ عنوان پس داده نخواهد شد
 • حداقل سن پلیرها ۱۷ سال و حداکثر ۵۵ سال باید باشد. چنانچه گروه سنی کمتر از ۱۷سال رزرو کنند سانس کنسل و وجه دریافتی برگشت داده نخواهد شد

معرفی

اتاق فرار لوناتیک

امشب، شب چهاردهم ماهه و قرص‌قمر کامل شده. شما از دوست‌های آرمان هستید و اگر الان، این موقع شب اینجایید فقط به خاطر اینه که بتونید یه ردی از فرهاد پیدا کنید. فرهاد دوست مشترک شما و آرمانه که چند وقتی می‌شه ازش خبری ندارید، البته نه‌تنها شما که هیچ‌کسی ازش خبر نداره!

آرمان که رفت‌وآمد بیشتری با فرهاد داره، می‌دونه که روز قبل از گم‌وگور شدنش، یه چیزهای عجیبی درباره‌ی همسایه پایینیشون می‌گفت؛ از عجیب و غریب بودنشون و… . آرمان حق داره که به اون‌ها شک کنه؛ ظهری اومده از همسایه‌ها دربارشون پرس‌‌و‌جو کرده. کسی چیز زیادی ازشون نمی‌دونه، همه می‌گن که تورج‌خان از قدیم تو این محل زندگی می‌کرده و خانوادگی زیاد اهل گپ‌وگفت با کسی نیستن. گه‌گاه اهل‌محل تو صف نونوایی یا بقالی آقانوروز می‌بیننش ولی چیزی که تقریبا همه می‌گن اینه که آدم‌های گَنده‌دماغ و نچسبین، مخصوصا آذر خانم (مادر تورج).

الان ساعت 12 شبه و همه پشت در خونشون جمع شدید. آرمان چند دقیقه پیش، وقتی دید لای در خونشون بازه، یواشکی رفت تو و از شانس بدش، باد زد و در، پشت‌سرش بسته شد. از تو آپارتمان یه صدای خشششششششششششششششش‌طوری میاد، از این‌که نمی‌تونید تشخیص بدید دقیقا صدای چیه، اعصابتون خرد شده. حالا شما باید یه راهی پیدا کنید تا بتونید وارد خونه بشید؛ چاره‌ای ندارید بلاخره دل رو به دریا می‌زنید و زنگ خونه رو فشار می‌دید. صدای اعصاب‌خردکن قطع می‌شه، حس می‌کنید یه نفر داره میاد سمت در که یهو…! کاش لااقل قبل از اومدن به این‌جا از خانوادتون خدافظی می‌کردید!

توضیحات بازی:

قدیمی‌ها معتقد بودن دیوونگی آدم‌ها تو شب چهاردهم هر ماه، به اوج خودش می‌رسه؛ دلیل اون رو هم کامل شدن قرص ماه می‌دونستن. می‌گفتن تو این شب خیلی اتفاقات ترسناکی می‌افته و تا صبح از خونه بیرون نمی‌رفتن تا موجودات ماورایی بهشون آسیب نزنن. اون‌ها به آدم‌هایی هم که توی این شب دچار دیوونگی می‌شدن، می‌گفتن «ماه‌جنون» یا «لوناتیک». شما و دوستاتون توی اتاق فرار لوناتیک با همچین ماجرایی روبه‌رو می‌شید.

بازی اتاق فرار لوناتیک، تو ژانر هیجانی (البته با چاشنی ترس) و با تم تئاتر تعاملی طراحی شده. چیزی که بیشتر از همه توی این بازی به چشم پلیر میاد و باعث شده این بازی، همیشه جزو پرفروش‌ترین‌ اتاق فرارهای کرج قرار بگیره، همین هیجان و تعامل شیرین پلیر با اکتوره.

از برتری‌های این بازی می‌شه به شخصیت‌پردازی فوق‌العاده خوبش اشاره کرد که تا مدت‌ها از یاد بازیکن‌ها نمی‌ره. اگه بخوایم نقاط قوت دیگه بازی اتاق فرار لوناتیک رو نام ببریم، قطعا گیم‌پلی عالی، اختیار کامل پلیر برای تنظیم نور اتاق‌ها، نوع خاص موسیقی که تا الان توی هیچ بازی دیگه‌ای دیده نشده، دکور خوب و نقشه‌باز (Open Map) بودنش، نباید فراموش بشن.

درجه سختی معماهای بازی اسکیپ روم لوناتیک، دو از چهاره و حتما یادتون باشه که توی این اتاق فرار، لباس راحت پوشیدن خیلی می‌تونه برای پلیر کمک‌کننده باشه.

لوکیشن بازی:

لوکیشن بازی اتاق فرار لوناتیک، توی شهر کرج، محله‌ی گوهردشت هست و بهترین راه رسیدن به مکان بازی، ماشین شخصیه. بازیکن‌ها می‌تونن با ماشین شخصی به میدون طالقانی بیان و از اون‌جا وارد بلوار انقلاب بشن و با رسیدن به خیابون یکم، به محل بازی لوناتیک برسن. معمولا جای پارک توی محل پیدا می‌شه و لازم نیست بازیکن‌ها از این بابت نگرانی خاصی داشته باشن.

راه دیگه‌ای که پلیر‌ها می‌تونن خودشون رو به محل بازی برسونن، استفاده از مترو هست؛ برای این منظور پلیرها باید توی ایستگاه گلشهر پیاده بشن و با یه کورس تاکسی یا با گرفتن یه تاکسی اینترنتی خودشون رو به لوکیشن بازی اتاق فرار لوناتیک برسونن. بازیکن‌ها اگر بخوان از مترو استفاده کنن، باید این مورد رو توی برنامه‌ریزی‌هاشون درنظر بگیرن که از ایستگاه مترو تا لوکیشن بازی چیزی حدود سی دقیقه راهه (با احتساب ترافیک عادی منطقه).


آدرسنظرات


 • 912×××××27[1403-02-04]

  عالییی بود حتماااا بریدددددد تجربش کنید
  مرسی تورج جان زحمت کشیدی دفعه بعدی با مالک میایم 😂

  1
  0

 • 903×××××64[1403-02-04]

  تووورج

  1
  0

 • 922×××××33[1403-02-01]

  خسته نباشید به بچه های لوناتیک عالی بودید ما امروز از تهران اومدیم برای این بازی فوق العاده ما بازی خفن خیلی رفتیم و بشدت سخت پسندیم😅انقدر حال کردیم با این بازی که حتما پیشنهاد میدم برید و عشق کنید با بازی تو لوناتیک 🥰

  3
  0

 • 993×××××49[1403-02-01]

  خدا بود از هرنظر هیجان ترس معما فضای بازی اکتور ها سناریو عالی حتما پیشنهاد میدم برید تو بالا ۳۰ تا اتاق فراری ک رفتم ب جرئت میگم جرو سه تای اوله عاااالی
  فقط لباس راحت بپوشید 😂
  مسخره بازی هم در نیارژد

  4
  0

 • 901×××××71[1403-01-30]

  توضیحات بازی رو به صورت کامل و درست به ما نگفتن و به گفته خودشون بخش های زیادی از بازی رو برای ما حذف کردن ولی بازی و سطح معما ها و دکور بی نظیر و عالی بود ولی پرسنل ضعیف در حدی که حتی دستشویی نمیشد کامل استفاده کرد میگفتن مشکل داره و اضافه نمیدادن

  0
  4

  • پاسخ اندرگراند اسکیپ: درود بر شما. صدای بازی ضبط میشه هر سانس و توضیحات مثل تمام سانسا کامل گفته شد، اما متاسفانه علیرغم تذکرات در اتاقو رو دست اکتر بستید و باعث آسیب شدید به همین خاطر قسمتی از بازیتون حذف شد

 • 901×××××59[1403-01-27]

  حالی

  3
  0

 • 910×××××70[1403-01-27]

  بازی خوبی بود

  2
  0

 • 919×××××02[1403-01-27]

  به عنوان کسی که خیلی اتاق فرار رفتم بهترین اتاق فراریه که میتونین برین و ترس و هیجان و یک جا تجریه کنید به هیچ وجه از دست ندید

  4
  0

 • 920×××××54[1403-01-25]

  میتونم بگم یکی از بهترین اتاق فرارایی بود که رفتیم
  هیجان فقط فوق‌العاده ای داشت قشنگ عرقمونو در آورد 😂همینطور ترس خوب در کنار هیجان و داستان با آکت فوق‌العاده

  2
  0

 • 990×××××12[1403-01-22]

  خفن ترین اتاق فرار بود واقعا اکت ها عالی دکور عالی واقعا همه چی عالی بود

  2
  0

 • 912×××××89[1403-01-21]

  واقعا يه اثر هنريه لونانيك ، هرچي بگم كم گفتم دمتون گرم ، همه چي تموم بود 🌹

  2
  0

 • 901×××××09[1403-01-17]

  سلام خسته نباشید اتاق فرار لوناتیک به تجربه فوق العاده جدیده واقعا دکور متفاوتی داره و هیجان بالا جدی جدی بهترین اتاق فرار هیجانی با چاشنی ترسه با اکت خیلی تازه تولد من هم‌اونجا گرفتن برخورد پرسنل هم عالی بود

  3
  0

 • 901×××××03[1403-01-17]

  عالی بود همه چی

  2
  0

 • 933×××××15[1403-01-17]

  برخورد عالی پرسنل. معما نسبتا خوب و فقط همین ژانر هیجانی که باید بدویی خودش یه نکته خیلی خوبیه

  1
  0

 • 936×××××20[1403-01-17]

  خیلی خفن بود

  1
  0

 • 939×××××12[1403-01-16]

  خیلی خوب خیلی

  1
  0

 • 936×××××56[1403-01-14]

  واقعا خسته نباشید از همه لحاظ عالی بود
  به عنوان پلیری که ۱۵۰ تا سابقه اتاق فرار دارم میتونم بگم خفن ترین بازیه کرجه
  چه تئاتری داشت چه اکتایی
  دکور عالی فضاسازی عالی
  از اول بازی تا اخر بازی هیجان و دلهره باهاتون هست
  حتما این بازیه خفنو تجربه کنید
  پشیمون نمیشید 😍
  برخورد پرسنل خیلی مودبانه و شیک
  تبریک میگم به مجموعتون با این بازیه بی نقص ❤️

  5
  1

 • 919×××××10[1403-01-12]

  خوب بود واقعا

  1
  0

 • 935×××××27[1403-01-12]

  عالی بود هم دکور هم اکتورا خیلی خوش گذشت هیجان و ترس با هم عالی بود

  1
  0

4.66 از 5

میانگین امتیاز اتاق فرار لوناتیک

از نظر 316 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • فضاسازی
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل