اتاق فرار ضد

اسکیپ رومیست
80 دقیقه
4 تا 10 نفر
از 180 هزارتومان
+16 سال اتاق فرار ضد
سطح سختی
میانگین امتیاز از 33 رای
رزرو اسکیپ روم ضد

ساعت ۲۲:۱۵

نفری 180,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

سناریو

شما دعوت شده‌اید به نمایش دلباخته در تئاتر ملل
به دعوت اختصاصی بازیگر نقش اول این نمایش:
«ماهرخ جاوید»

 

قوانین:

 • پس از رزرو آنلاین به هیچ عنوان امکان جابجایی و کنسلی سانس وجود ندارد.
 • در صورت لغو یا انتقال سانس به زمان دیگر، مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.
 • راس ساعتی که رزرو کرده‌اید در لوکیشن مجموعه حضور داشته باشید. در صورت تاخیر از مدت زمان بازی شما کم شود یا در روال بازی تغییراتی ایجاد میشود.
 • در صورت تاخیر بیش از 15 دقیقه، سانس شما کنسل شده و هزینه‌ی پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.
 • مشخصات و اطلاعات مربوط به هر بازی را در بخش جزئیات بازی به صورت کامل مطالعه کنید و از شرایط سنی و محدودیت‌های آن مطلع شوید.
 • در صورت عدم رعایت شرایط سنی و محدودیت‌ها از ورود شما به بازی جلوگیری خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.
 • در صورت استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی از ورود شما به بازی جلوگیری خواهد شد و مبلغ پیش‌پرداخت به شما عودت داده نمی‌شود.

تیزر

معرفی

اتاق فرار ضد

صدای زنگ در، شما رو به خودتون میاره… . شما رو دعوت کردن به تماشای یک نمایش توی تماشاخونه‌ی تئاتر ملل؛ نمایش «دلباخته». اون‌جا که چند سالی می‌شه متروکه شده، دیگه اون‌جا نمایشی روی صحنه نمیره، اصلا آخرین نمایشی که اون‌جا اجرا شد، همین تئاتر دلباخته بود. چند دقیقه‌ای می‌شه که تو چارچوب در وایسادید و دارید فکر می‌کنید اما به‌نتیجه‌ای نمی‌رسید. چیزی که تعجبتون رو پررنگ می‌کنه اینه که خود «ماهرخ» بازیگر نقش اول نمایش شما رو دعوت کرده. زیرلب چندبار اسمشو آروم تکرار می‌کنید؛ ماهرخ جاوید، ماهرخ جاوید، ماهرخ… . بلاخره تصمیمتون رو می‌گیرید با چند تا از دوستاتون راه می‌افتید سمت محل اجرای نمایش.

روی در ورودی اصلی خاکِ‌عالم نشسته ولی قفل نیست، نیمه‌بازه. از لای در سرک می‌کشید تو لابی تماشاخونه. همه‌چی تر و تمیزه، درست همون‌جور که باید باشه، همون‌جور که بود، مثل همون قدیم‌ها. چشمک لامپ نئونی «گیشه» یه خاطرجمعی بهتون میده که ناخودآگاه به‌سمت داخل کشیده می‌شید.

انگار از درگاه زمان گذشتید و یکی یقتون رو گرفته و پرتتون کرده تو دهه‌ی پنجاه، شصت! جستجوگرانه چشم می‌چرخونید تو لابی و نگاهتون قفل می‌شه به ردیف ساندویچ‌های مارتادلا با نون بولکی که لای کاغذکاهی منظم چیده شدن روی هم. ظرف‌های پُر و مرتب تخمه، چیپس و پف‌فیل‌ها هم تازه به‌نظر می‌رسن. عرقِ سرد نشسته روی شیشه‌های ردیف‌شده‌ی لیموناد و کانادا درای، خبر از روشنی یخچال بوفه می‌ده و همه‌ی این‌ها با هم بهتون می‌گه که اگه فکر کردید تئاتر ملل مخروبه شده، سخت در اشتباهید.

از لابی یه راهروی تقریبا بلنده که از تابلوهای راهنماش می‌‌فهمید به کلی اتاق ختم می‌شه. این‌که خودتون رو راضی کنید که اون جاها نرید کار سختیه ولی بلاخره از پسش برمیاین.

درهای سالن چارطاق بازه و ماموری نیست که بخواد بلیط شما و دوستاتون رو چک کنه و برای همین می‌رید داخل و روی صندلی خودتون می‌شینید. هوای سالن سنگینه ولی بهش اهمیت نمی‌دید، چیزی که براتون عجیبه اینه که غیر از شما و دوستاتون هیچ‌کسِ دیگه‌ای تو سالن نیست! حتی توی لابی هم هیچ‌کسی نبود! توی همین فکرهایید که صدای بسته‌ شدن در‌های سالن شما رو به‌خودتون میاره، چراغ‌های سالن آروم‌آروم نور کم می‌کنن و خاموش می‌شن، به موازاتش پروژکتورهای سِن جون می‌گیرن. چند ثانیه بیشتر نمی‌گذره که پرده شروع می‌کنه به کنار رفتن و نمایش آغاز می‌شه و تازه اون‌وقته که می‌فهمید…!

نمایش‌ دلباخته چی رو می‌خواد بهتون بگه؟ پشت پرده‌ی دیالوگ‌های ماهرخ جاوید چیه؟ چرا هیچ‌کسی جز شما توی سالن نیست؟ این‌جا چه خبره؟ این‌ها سوال‌هاییه که باید خودتون جواب‌هاش رو پیدا کنید. از تاریکی سالن نمایش که نمی‌ترسید؟!

توضیحات بازی:

این دنیا پر از تضاده؛ خوبی و بدی، روشنی و تاریکی، عشق و نفرت، زیبایی و زشتی و… . شما توی «اتاق فرار ضد» دقیقا شاهد این ضدیت‌ها خواهید بود.

بازی اسکیپ روم ضد، تو ژانر ترسناک (وحشت) طراحی شده. درسته که این بازی معما‌محوره و شما و هم‌تیمی‌هاتون رو مجبور به فکر کردن می‌کنه اما چاشنی و روکش همه‌ی معماها یه وحشتیه که تو طول بازی، ته دل بازیکن‌ها رو خالی می‌کنه. از ویژگی‌های این اتاق فرار می‌شه به نقشه‌باز (Open Map) بودنش اشاره کرد یعنی شما می‌تونید حین بازی، به هر کجایی از لوکیشن که خواستید، برید و ترتیبی برای مراجعه به فضاها وجود نداره.

برای خیلی از پلیرها مهمه که بدونن بازی که می‌خوان انتخاب کنن از نظر سختی در چه حدیه؛ اگر بخوایم این مورد رو با عدد دادن مشخص کنیم باید از چهار، به سطح سختی اتاق فرار ضد همون نمره‌ی چهار رو بدیم. از اون‌جایی‌که معماهای این بازی از لحاظ طراحی، استاندارد هستن، تلاش برای راه‌حل معماها و رازگشایی اون‌ها حس خوبی رو به بازیکن‌ها می‌ده. دقت کنین که برای موفقیت بهتر در این بازی لازمه استراتژی داشته باشین و قبل از ورود به چالش‌ها به‌صورت گروهی فکر کنین و یه مسیر برای خودتون بچینین و عجله نکنین!

این بازی خیلی ویژگی‌های برجسته و خوب داره که از اون میون می‌شه به امکان تغییر دادن سطح ترس بازی اشاره کنیم که به‌ خواست بازیکن‌ها ممکنه دُوزش رو کم یا حتی بیشتر کرد.

همه‌ی خوبی‌های اتاق فرار ضد یه طرف، تئاترهای برجسته و جالبی که تو طول بازی می‌بینید هم یه طرف. این نمایش‌ها جدا از این‌که خیلی از گره‌های داستان رو می‌تونه برای بازیکن‌ها باز کنه، حس حضور توی یه تماشاخونه رو هم برای پلرها پررنگ می‌کنه. دکور عالی و وسایل متناسب با سناریو که توی صحنه موجوده یکی از نقاط قوت این بازی محسوب می‌شه که واقعا بازیکن حس می‌کنه از نظر زمانی به چندین دهه‌ی قبل برگشته.

بازیکن‌ها به این مورد هم توجه داشته باشن که اگر بیماری‌های تنفسی و آسم دارن بهتره قبل از بازی به گیم مستر (بازیگردان) اطلاع بدن.

لوکیشن بازی:

لوکیشن بازی اتاق فرار ضد، توی شهر کرج، محدوده‌ی سه‌راه گوهردشت هست و بهترین راه رسیدن به مکان بازی، ماشین شخصیه. بازیکن‌ها می‌تونن با ماشین شخصی مسیر سه‌راه گوهردشت، بلوار یادگار امام (شمال به جنوب) رو طی کنن و با رفتن به انتهای کوچه‌ی یاسر7 خودشون رو به لوکیشن بازی برسونن. جدا از این‌که محل خلوته و معمولا جای پارک راحت پیدا می‌شه، خود مجموعه هم پارکینگ داره و پلیرها می‌تونن دو تا ماشین رو داخل پارکینگ شخصی مجموعه، پارک کنن.

راه دیگه‌ای که بازیکن‌ها می‌تونن خودشون رو به محل بازی برسونن، استفاده از مترو هست؛ برای این منظور پلیرها باید توی ایستگاه محمدشهر (ماهدشت) یا گلشهر پیاده بشن و با یه کورس تاکسی یا با گرفتن یه تاکسی اینترنتی خودشون رو به لوکیشن بازی اتاق فرار ضد برسونن. بازیکن‌ها اگر بخوان از مترو استفاده کنن، باید این مورد رو توی برنامه‌ریزی‌هاشون درنظر بگیرن که از ایستگاه مترو تا لوکیشن بازی چیزی حدود بیست دقیقه راهه (با احتساب ترافیک عادی منطقه.)


آدرس


نظرات


 • 938×××××62

  من اتاق فرار زیاد رفتم و کمتر بازی ای انقد برام جذابه، سناریو کااامل و با جزئیات فراوون و کاملا مرتبط، دکوراسیون بینظیر و همه چی به هم مربوطه، اکت بازیگرا حرف نداره، و از همه مهمتر، جزئیات بازی که پر از ضد و نقیض هاست که اسم بازی هم برگرفته از همین ضدیت هاست

  2
  0

 • 937×××××63

  خیلی مهیج بود.

  2
  0

 • 910×××××22

  عالی از هر نظر با پنجاه تا تجربه این یکی از بهترین بازیام به حساب میاد.و اصلا موضوع تکراریی نیست.

  3
  0

 • 912×××××87

  همه چی عالی بهترین اتاق فرار کرج

  2
  0

 • 938×××××85

  طراحی بازی و داستان بسیار متفاوت و جالب بود، حس ترس و دلهره و همزمان لذت رو برامون داشت بازی خانم ماهرخ هم فوق العاده بود ..ممنون از تیم حرفه ایتون

  3
  1

 • 933×××××54

  معما و طرحی و سناریو عالی بود واقعا
  برخورد پرسنل هم همینطور
  در کل میتونم بگم واقعا خفنن

  4
  1

 • 910×××××94

  یکی از تاپ ترین بازی های کرج هستش ، به عنوان یک پلیر حرفه ای صد در صد پیشنهاد میکنم .
  برخورد پرسنل عالی
  طراحی دکور فوق العاده
  ضریب ترس منطقی و جذاب
  تئاتر حرفه ای
  سناریو جذاب
  قطعا جزو بازی هایی هستش که دوباره بازی میکنم

  4
  1

 • 912×××××05

  توی اسکیپ های کرج تک هستن و معلوم بود که این کاره هستن . حتما به دوستان پیشنهاد میکنم . ترس هیجان و هنر همه باهم در یک سناریو قشنگ باعث شد که تجربه شب خوبی رو داشته باشیم

  3
  1

 • 936×××××28

  اتاق فرار ضد یکی از بهترین اتاق فرارهای کرجه
  اتاق فراری که یه پکیج کامل از این موارد رو بهت میده :
  – دکور و فضاسازی زیبا
  – گیم پلی درگیرکننده و جذاب
  – بازیگری و تئاتر زیبا
  – بازیگردانی و گیم مستری حرفه ای
  – معماهای روون و لذت بخش
  – سناریو ( حرف نداره )
  – فضای بزرگ و کافی و البته تمیز
  – ترس و دلهره جالب (غیرتکراری و متفاوت)
  – منطق بازیسازی درست رو همه جای بازی می تونی ببینی، هرچیزی منطقی داره و توجیه بیخود نیست.

  هر پلیری با هر سطح تجربه ای با هر سلیقه ای به نظرم خوشش میاد اما هرچه باتجربه تر باشی بیشتر لذت می بری

  5
  4

 • 922×××××92

  خیلی خوب بود
  حال کردیم

  4
  3

 • 903×××××56

  جز این از رومیست توقع نمیره
  همه چی خیلی ژوست،درست،حساب شده
  درجه یکین 💜

  5
  3

 • 912×××××91

  کیف میکنم از سبک بازیای رومیست
  واقعا حق پکیج کامل و لول بالارو ادا کردن
  بازی ضد هم از همه نظر بی نظیر بود
  دکور،فضا،معماها،اکتورا،سناریو،موزیک هیچ جای ایراد و باگ نداشت
  با تجریه ۵۰بازی جزو برترین بازیا بود

  5
  3

 • 901×××××32

  من واقعا میتونم رتبه یک اتاق فرار رو بهش بدم بعد از بازی تمام اتاق فرارهای تاپ کرج.
  یعنی تمام آیتم های یک اتاق فرار با لول بالا رو داره.
  سناریو .گیم مستر.معماها و ترس بازی عالیههههه.
  من مردم واسه تئاتر فوق العاده اش….

  6
  2

 • 990×××××40

  عالی بود مخصوصا نمایششون

  4
  3

 • 937×××××49

  فوق العاده بود
  اصن انقد هیجان زده بودم تو بازی که بشدت احساس خوبی داشتم
  حتما برید بینظیره این بازی

  3
  3

 • 910×××××27

  خیلی بازی عالی هستش .هیجان و ترس و سختیه بازی به اندازه و عالییییی بود.اکتور ها حرفه ای و برخورد عالی داشتن .ممنونم از کار عالیتون

  5
  3

 • 936×××××94

  بی‌نظیر
  خاص
  هیجان انگیز
  با استراثژی
  تیم قوی
  یکی از بهترین تجربه ها قطعا هست و خواهد بود
  QAZVIN FRIENDS

  4
  2

 • 935×××××95

  متفاوت و دارای معماها و سناریو و دکور جذاب،
  پیشنهادش میکنم

  6
  2

 • 912×××××72

  کاملترین و بهترین بازی،خودتون تجربش کنین تا معنی اتاق فرار حرفه ایو درک کنین…

  3
  2

 • 938×××××35

  میتونم بگم یکی از بهترین اتاق فراری خوبی بود که رفتیم 😍 واااقعا همه چیییز عاااالی بود ، حل معماها واقعا لذت بخش بود ، دکور فوق العاده خفنی که داشت 😍 و برخورد پرسنل خیلی خوب بود
  واقعا به ما خیلی خوش گذشت

  5
  0

 • 930×××××03

  خیییییلی خوب بود وااایی ینی از ترس چقدددد خندیدیم😂😂🤣🤣
  خیییلی خوش گذشت، برخورد پرسنل واقعااا عالی
  اکتورها کارشون واقعااا عالی جوریکه یکی از دوستای ما که تو هیچ اتاق فراری نمیترسید اینجا ترسید
  دکور و فضا محشر بود واقعا درجه یک همه چیز
  طراحی معماها هم واقعا خلاقانه بود و حل کردنشون خیلی لذت بخش بود من دوس دارم دوباره بیام این اتاق فرارو😍

  8
  0

 • 993×××××79

  خیلی عالی بود .واقعا بهترین بازی کرج به حساب میاد هیجان و ترسش به اندازه بود و اجازه میداد از بازی لذت ببریم و بعد از بازی تا چندین ساعت انرژی خوبی داشتیم و احساس خستگی نداشتیم چون بازی واقعا عالی بود. دکور فوق العاده بود و معماها بی نظیر بود حتی از بازی کامپیوتری هم خلاقانه تر بود. برخورد پرسنل خیلی خیلی عالی بود .

  9
  0

 • 912×××××34

  بیست بیست!
  واقعا رفتیم به ۴۰-۵۰ سال قبل توی این بازی. سناریو، اکتها، فضا سازی وااای عالی بود. دکور بینظیری داره بازی ضد. معماها واقعا متفاوتن و همه چی ضده اینجا:) برید و از سناریو و معما و اکتها و برخورد عالی پرسنل لذت ببرید و البته بترسید. خدا قوت بهتون.

  7
  0

 • 938×××××87

  واقعااااا عاااااالی بود.عجب دکوری.عجب گیم پلی.عجججججب معماهایی.برخورد پرسنل خیییلی خوب و دوستانه .این اتاق فرار از همه نظر شاهکاره.دم بچه های رومیست گرم.واقعا انتظار آدمو با هربازی که میزنن بالا میبرن.خسته نباشید

  10
  0

 • 919×××××73

  بی نظیییییر
  کیف کردم از نبوغ جدید رومیست و دکور فوق العاده ای که زحمت کشیده و کاملا مشخصه زمان صرف شده و بابت اکت ها و تیم ورکی که تو بازی پیش اوردن
  هیچ چیزی نیست که بشه ازش ایراد گرفت
  همه چیز عالی بود . عالی

  12
  1

 • 912×××××89

  مگه میشه یه بازی انقدر همه چی تموم باشه
  واقعا انتظار نداشتم تو کرج چنین بازیه خوبی وجود داشته باشه. ضد اتاق فرار نیست یک اثر هنریه و یک اتفاق ماندگار در ذهن من
  حتما تجربه کنید قول میدم تا سالها تو ذهنتون میمونه.
  دم بچه های رومیست گرم♥️

  12
  2

 • 910×××××49

  بازیتون عالی بود طراحی دکور و اکت ها فوق العاده بودن. ترس بازی کاملا به اندازه و مناسب سناریو بود خسته نباشید میگم بهتون با آرزوی موفقیت.

  12
  2

 • 936×××××40

  بازی ضد یه پدیده است!
  واقعا عالی دکور فوق العاده
  معما رو دستش نیست تو کرج
  ترس و هیجان بازی به شدت بالاست
  تو ضد واقعا همه چی ضِدِ
  خسته نباشید میگم به این تیم خفن
  عالی هستین دوستان
  با احترام مجموعه Queen of escape❤️

  16
  2

 • 935×××××06

  چقدر عالی بود ضد، معماها فوق‌العاده جذاب و هیجان انگیز ، خلاقیتی که تو معماها وجود داشت واقعا هیجان انگیز بود، دکور عالی ، ترس به اندازه، یه اتاق فرار کامل و پرفکت که سطح توقع شمارو بالا میبره، به شدددددت پیشنهاد میشه ❤️ چه تیم خفنیه این اسکیپ رومیست

  12
  2

 • 902×××××06

  خیلی خفن بود فضا و دکور عالی بود داستانش جالب بود ما واقعا لذت بردیم برخورد پرسنل هم خیلی خوب بود ممنون از بازی خوبتون

  12
  2

 • 937×××××49

  خوب بود

  12
  2

 • 912×××××15

  فوق العاده بود بهترین بازی عمرم بود
  فضا سازی،اکت،خلاقیت،همه چی عالی بود
  تبریک میگم به مجموعه رومیست بابت این بازی فوق العاده

  16
  4

 • 939×××××72

  اکت و دکور واقعا خوب بود من که میخواستم انصراف بدم انقدر ترسیدم ولی معما هاش یکم سخت بود

  18
  4

4.94 از 5 میانگین امتیاز اتاق فرار ضد از نظر 33 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • فضاسازی
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل