کاربر گرامی جهت لود سریعتر سایت لطفاً VPN خود را خاموش کنید.

اتاق فرار خوابگاه

Escape Talent
100 دقیقه
5 تا 8 نفر
از 150 هزارتومان
+18 سال اتاق فرار خوابگاه
سطح سختی
میانگین امتیاز از 81 رای
رزرو اسکیپ روم خوابگاه

ساعت ۱۳:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

ساعت ۱۵:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

ساعت ۱۷:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

ساعت ۱۹:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

ساعت 21:00

نفری 180,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

ساعت 23:00

نفری 180,000 تومان

 

غیرقابل رزرو

سناریو

من آسیه هستم. تو یه روستای دور افتاده تو جنوب کرمان به دنیا اومدم نه اسممو دوست دارم نه مردم ترسناک اون روستارو… .
از وقتی یادمه مامان برای خرج زندگیمون می‌رفت شهر و خونه مردم کار می‌کرد. اهالی روستا اون‌قدر بهش تهمت زدن تا آخر دق کرد و مرد… . ازون روز به بعد بابا دیگه حال و روز خوبی نداره. همش یه گوشه اتاق نشسته و خیره شده به ساعت و با کسی حرفی نمی‌زنه… .
خواهر عزیزم سایه: از روزی که دانشگاه قبول شدی و رفتی من خیلی تنهاتر شدم. چند ماهه که ازت بی‌خبرم… نه جواب نامه هامو می‌دی نه تلفن‌هامو، تنها امیدم به شماره‌ایه که بهم دادی… همون کسی که گفتی برات اون خوابگاه ارزون قیمت لعنتیو پیدا کرده…

نگرانتم، حال خوبی ندارم، دلم خیلی می‌لرزه…

می‌خوام بیام پیدات کنم…

توضیحات:

 • پس از رزرو، شماره تماس گیم مستر در اختیار شما قرار می‌گیرد. حتما در واتساپ پیام ارسال کنید تا اطلاعات لازم قبل از شروع بازی برای شما ارسال شود.

معرفی

اتاق فرار خوابگاه

آفتاب تازه غروب کرده. شما توی یه خوابگاه دخترانه‌ی سوت‌وکور توی شرق تهران هستید. روی همه‌ی وسایل خاک نشسته. انگار خیلی‌وقتِ کسی اینجا زندگی نمی‌کنه. از این‌که الان اینجایید پشیمونید، ولی پشیمونی دیگه فایده‌ای نداره! شما باید ته ماجرا رو دربیارید، چون‌که به آسیه قول دادید که این کار رو براش می‌کنید.

سایه (خواهر آسیه) چند وقتی می‌شه که دانشگاه قبول شده و اومده تهران. خانواده آسیه از نظر مالی اوضاع خوبی ندارند برای‌همین سایه خیلی ‌گشت تا یه خوابگاه ارزون‌قیمت برای خودش پیدا کنه. این‌جا رو بعدِ کلی گشتن و خیابون‌ها رو متر کردن تونست به‌کمک یکی از دوستاش پیدا کنه، ولی کاش هیچ‌وقت پیدا نمی‌کرد!

سایه از همون بچگی از پایین بودن سطح زندگی خانوادش گِله داشت، از کی رو نمیدونم، ولی گِله داشت! نمی‌خواست بعدها مثل خانوادش با سختی زندگی کنه.

اون عاشق رنگ و لعاب دخترای تهرانی بود و فرق زیاد اون‌‌ها با دخترای روستاشون، اذیتش می‌کرد. تهرانی‌شدن، رویایی بود که با قبولی توی یکی از دانشگاه‌های این شهر، رنگ واقعیت به‌خودش می‌گرفت ولی هر خواسته‌ای تاوانی داره و سایه باید بهای تغییر سطح زندگیش از یه روستای دورافتاده به پایتخت‌نشینی رو می‌داد.

آسیه مدتیه که از سایه بی‌خبره و به‌شدت هم نگران! نه نامه‌ای، نه زنگی، نه خبری و نه هیچ‌ نشون دیگه‌ای. بی‌خبری به‌معنی واقعی کلمه!

تنها ردی که می‌تونه آسیه رو به خواهرش برسونه یه شماره تماسی هست که از شاگرد بنگاه سرکوچه‌ی خوابگاه داره که اون رو هم به شما داده تا بلکه بتونید خبری از سایه بگیرید. شما پی همون رد تا این‌جا اومدید.

چرا این‌جا این‌قدر ساکته؟! اون‌قدر ساکت که اگه یه‌چیزی از دستتون بیفته صدای آسمون‌غرنبه می‌ده. پس شاگرد بنگاهیه کجا رفت؟ چرا نمی‌یاد؟ سرایداره کوش؟ چرا غیبش زد؟ توی همین فکرایید که یهو تلفن خوابگاه زنگ می‌خوره؛ یعنی اون‌ور خط کیه؟! چاره‌ای ندارید جز این‌که جواب بدید.

آسیه به کمک احتیاج داره، شما باید به آسیه واسه‌ی پیدا کردن خواهرش کمک کنید و سر از راز این خوابگاه متروکه دربیارید. ببینم چی‌کار می‌کنید؛ این گوی و این میدان!

توضیحات بازی:

همیشه فضای خوابگاه یه ترس خاصی توی دل خودش داشته، حالا فکر کنید که اون خوابگاه متروکه هم باشه که دیگه هیچی. قبلا چندتا فیلم ترسناک هم از این فضا استفاده کردند و الان هم اتاق فرار خوابگاه دست گذاشته روی همین ترس پنهان؛ ترسی که کافیه به «خوابگاه دخترانه قدیمی»، «بدون  سکنه بودن» و «شب» فکر کنید تا همه وجودتون رو بگیره.

اسکیپ روم خوابگاه با یه موضوع درام توی ژانر ترسناک (وحشت) طراحی شده. بهتره که بازیکن‌ها قبل این بازی، تجربه‌ی چندتا اتاق فرار دیگه رو داشته باشند تا فضای کلی و عملکرد اکتورها رو بتونند درک و هضم کنند. با‌تجربه‌بودن توی اتاق فرار خوابگاه می‌تونه واسه‌ی پیش‌برد جریان بازی خیلی کمک‌کننده باشه.

طبیعیه که لوکیشن این اسکیپ روم با توجه به اسمی که داره، یه خوابگاه باشه ولی با این تفاوت که این خوابگاه یه‌ذره زیادی ترسناکه، اونم توی یه ساختمون قدیمی چند طبقه.

واضحه که توی بیشتر اتاق فرارها با توجه به ماهیتی که دارند، نیاز باشه لباس و کفش راحت بپوشید ولی این مورد برای اتاق فرار خوابگاه به‌خاطر طبقاتی بودن و نیاز به فعالیت زیاد یه‌کم پررنگ‌تر می‌شه.

توی اکثر اتاق فرارها بازیکن‌ها نمی‌توانند حین بازی از سرویس بهداشتی استفاده کنند، با توجه به این که این بازی شروع از مبدا هم هست، پلیرها باید به این مورد حواسشون باشه.

شور و هیجان مضاعف در اتاق فرار طبقاتی

این اتاق فرار، طبقات مختلفی داره و بازیکن‌ها باید حین بازی، بین طبقات دررفت‌وآمد باشند (مخصوصا برای بک‌زدن) واسه‌ی همین اون افرادی که اتاق فرارهای طبقاتی و پُرتحرک رو دوست دارند، خیلی ازش لذت می‌برند.

از برتری‌های این اسکیپ روم می‌شه به ترکیب فوق‌العاده‌ی سناریو، دکور، نورپردازی، موسیقی و اکت‌های عالی اشاره کنیم. این مورد باعث می‌شه علاوه بر باورپذیری قصه، بازیکن‌ها عمیقا درگیر داستان یا اصطلاحا توی جریان بازی غرق بشوند. شاید براتون جالب باشه که بیشتر افرادی که این بازی رو تجربه کردند، معتقد بودند که این بازی به‌خاطر ترس و هیجانی زیادی که داره، یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین اتاق فرارهایی بوده که توی عمرشون رفته بودند.

لوکیشن بازی:

این بازیِ اتاق فرار توی شرق تهران و منطقه‌ی پیروزی واقع شده و دسترسی به اون با ماشین شخصی بسیار راحته. پلیرها می‌توانند از بزرگراه بسیج، وارد خیابان ائمه اطهار شوند و بعد از حدود 500 متر به لوکیشن بازی برسند.

اگر بازیکن‌ها بخواهند با وسیله‌ی نقلیه‌ی عمومی به محل بازی برسند، دو راه پیش رو دارند:
1) مترو: در ایستگاه متروی «نیرو هوایی» پیاده شوند و با یک تاکسی به خیابان ائمه اطهار برسند.
2) بی‌آرتی: با اتوبوس‌های تندرو BRT خط «پایانه علم ‌و صنعت – پایانه خاوران»، به ایستگاه ائمه اطهار بیایند و با چند دقیقه پیاده‌روی کوتاه به لوکیشن اتاق فرار برسند.


آدرس


نظرات


 • 922×××××23

  یه اسکیپ روم فوق العاده اگه واقعا ترس رو میخوای تجربه کنی ۱۰۰٪ پیشنهادش میکنم

  0
  0

 • 919×××××82

  سلام و خسته نباشید..اولین بار بود اتاق فرار میرفتیم.
  همه چیز عالی بود واقعا.هم خندیدیم و هم ترسدیم حسابی..یاد فیلم کینه افتادم😂.
  در کل perfect💙

  0
  0

 • 936×××××63

  خیلی ترسناک و جذاب بود واقعا

  0
  0

 • 912×××××62

  عاااالی بود👌🏻👌🏻👌🏻 طراحی دکور، فضا سازی، اکت ها، همه چیز بی نظیر بود… به اکیپ ما خیلی خیلی خیلی گذشت و شدیدا پیشنهاد میکنم. موفق باشید✌🏻

  0
  0

 • 939×××××55

  به شدت جذاب و عالی بود ما دیروز اومده بودیم ۸ نفر بودیم و بازی آپدیت شده بود و به شدتتتتت ترسناک و جذاب بود
  هرررچی از حرفه ای بودن و عالی بودن اکتور ها بگم کم گفتم واقعا پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

  0
  0

 • 919×××××62

  دکور عالی
  اکتورا‌ حرفه ای و کاربلد بودن اعضای تیممون واقعا ترسیدن
  معماها ساده و روون
  ترس زیاااااادددد
  اقای سرایدارم که دیگه نگم 😂😂
  فقط حمید و به غنیمت نبردید ناراحت شدیم 😂

  0
  0

 • 919×××××54

  بازی بسیار پر هیجانی عالی و کم نظیر اگه دنبال یه ترس واقعی و باحال هستین پیشنهاد میشه شدیییییید

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از حسن انتخاب شما باعث افتخاره در بازي انگل كه با خوابگاه در يك لوكيشن هستند و مورفين مكموم فراموشي و بزودي بازي جديد مجموعه در خدمتتون باشيم

 • 919×××××12

  واقعاااا حرف نداشتت
  اینو کاملا جدی میگم اگه دنبال هیجان و ترسی واقعی هستید این خوابگاه رو امتحان کنید خیلی محشره
  ما ۸ نفر بودیم ۳ نفر از بچه ها ک خیلی اداشون میشد میخاستن انصراف بدن از ترس واقعا خوب بودن
  اکتورای بازی خیلی حرفه ای محشر بودن خدا قوتشون بده
  همدان اشگی🤣

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: خوشحال ميشيم بازي انگل مورفين مكموم و فراموشي و به زودي بازي جديدمون در خدمتتون باشيم

 • 939×××××51

  👍👍😍😍😱😱خدایی دمتون گرم تیم قدرت مند خوابگاه واقعا بعد از ۴۰ تا بازی اولین بازی بود ک فقد هواسم ب تیمم بود گیم اور نشیم واقعا عالی بود همه چی عالی ترسش بی نظیر بود دوستان قبلش سرویس بهداشتی فراموش نشه🤣🤣

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: ميزباني از شما باعث افتخار بود خوشحال ميشيم بازي انگل در همسايگي خوابگاه و بازي هاي مكموم مورفين و فراموشي هم در خدمتتون باشيم

 • 905×××××40

  عالی بود

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از شما

 • 930×××××37

  ما واقعا بهمون خوش گذشت هم اینکه بعضی از دوستام باره اولشون بود و واقعا حال کردن با این اتاق فرار.
  واقعا داستانش عالی بود و هم اینکه بازی شروع از مبدا بود که ما خوشمون اومد از اولش انگار تو داستان بودیم ، اخر بازی هم پرسنل خیلی خوب برخورد کرد .
  کار اکتور ها هم خیلی عالی بود هم هماهنگ بودن هم سریع و واقعا حس ترس رو می رسوندن هم داستانش اوکی بود هم لوکشینش نسبت به داستانش دکورش اوکی بود .
  معما هاش هم برای ما اوکی بود چون زیاد تجربه اتاق فرار نداشتیم ولی باز هم خیلی راهنمایی کردن و تونستیم بازی رو تموم کنیم .
  در کل عالی بود

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از حضورتون خوشحال ميشيم بازي انگل مكموم مورفين و فراموشي هم تشريف بياريد

 • 933×××××58

  واقعا خوب بود همه چی از دکور و اکت گرفته تا معماها. خیلی لذت بردیم واقعا خسته نباشید :)))

  0
  0

 • 910×××××87

  رضااا آقا رضااااا رضاجااان
  واقعا خیلییییی خوب بود عاااالی بود و به شددددت ترسناک
  اکت ها بی نظیر
  در کل اگر قراره یه دونه اتاق فرار برید همینو برید وگرنه از دستتون رفته
  در ضمن قبلش سرویس بهداشتی فراموش نشه😂

  1
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: نظر لطف شماست اميدواريم در ساير بازى هاي مجموعه هم در كنارتون باشيم

 • 912×××××58

  واقعا پبشنهاد ميكنم خوابگاه و انگل رو پشت سر هم بريد اين دوتا بازي تو يه لوكيشنن
  ما دوتا پشت هم زديم حاجي تركيديم
  مگه ميشه اينقدر خوب بشه همه چيو هندل كرد
  اصلا حس كردم تو اون خوابگاه همه حي واقعيه

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: بله كاملا درسته گروههاي كاركشته ايي مثل شما با يه تير دو نشون(خوابگاه و انگل) ميزنن سپاس از لطف شما

 • 922×××××87

  واقعا همه چی عالی بود از دکور تا معماها و مخصوصاً اکتور ها عالی بود کاملا همه چی بجا بود برای مثال معماها نه اونقدر سخت بود که نشه حل کرد نه اونقدر راحت بود که بازی براتون خسته کننده بشه از نظر ترسناک بودن بازی هم شکی نکنید بخاطر اینکه از همون بدو ورود، اکتور و دکور عالی بازی ترس رو در شما بیدار می‌کنه
  در کل همه ی این دلایل باعث شد که ما یک شب پرهیجان و ترسناک رو در اتاق فرار خوابگاه با حل کردن معماهای جذاب تجربه کنیم خیلی ممنون از این تجربه عالی امیدوارم همیشه موفق باشید

  1
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از شما و انرژيي كه به ما دادين

 • 901×××××08

  اقا خیلی خفن بود، از دکور بگیر که یه حس خیلی ترسناک رو بهت منتقل میکنه تا سناریو و اکتورا، ما دیروز پنج نفری رفتیم و چندجا واقعا میخاستیم انصراف بدیم از بازی چون واقعا ترسیده بودیم، حتی اخرش یکی از دوستامون نزدیک بود سکته کنه😅، در کل مرسی از تیم خفن خوابگاه❤️

  1
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: بللللله شمارو قشنگ يادمونه كلي كيف كرديم كنارهم

 • 998×××××96

  خیلی عالیی بود اگه می خواید ترس واقعی رو تجربه کنید حتما اینجا برید . خلاقیت در لوکیشن خیلی عالی بود و خیلی خوب صحنه سازی شده بود .
  خیلی تجربیه خوبی .

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از شما و تيمتون

 • 902×××××30

  امروز رزرو ساعت 5 بودیم واقعا همه چی به شدت عالی بود
  معما ها خوب بودن
  اکت ها عالی و سرعت اکتور خیلی خوب بود
  برخورد پرسنل هم عالی اولش جدی هستن فقط برای اینکه برید تو جو بازی
  با اینکه تیم ما خیلی شوخی کرد و خندید هیچ توهینی بهمون نکردن
  به شدت پیشنهاد میشه خوابگاه اگر دنبال ترس هستین حتما برید

  1
  0

 • 935×××××82

  بازی خیلی خوبی بود اکتاش خوب بود معمای ها خوب بود درکل بازی قشنگی بود

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس بيكران از نظر و لطف شما

 • 903×××××55

  خیلی ترسناک بود واقعا حال کردیم با اکتا.
  جامپ اسکرا جدید و خلاقانه بود و دکور بازی حرف نداشت، بکای جالبی هم داشت بنظرم اگه دنبال اتاق فرار ترسناک میگردید حتما خوابگاهو امتحان کنید پشیمون نمیشید

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از لطف و محبت شما

 • 912×××××56

  تجربه جالبي بود

  0
  1

 • 921×××××02

  افتضاح

  0
  1

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سلام و احترام دوست عزيز نظر به اين كوتاهي و بدون ذكر دليل شما و هيچ توضيحي كم لطفي بيش از حد هست اون هم در مورد بازي محبوبي مثل خوابگاه... ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد و يا حتما تماس بگيريد

 • 936×××××97

  واقعا عالی بود برخورد پرسنل.عمل کردن اکتورها واقعا عالی بود خیلی دوست داشتم.طراحی ودکور که اصلا حرف نداشت .معماها عالی پنج ستاره براش کمه میزان ترس بی‌نقص بود من بین ۲۰ تا اتاق فراری که رفتم بهترین اتاق فرار بود پیشنهاد میکنم حتما امتحان کنید

  2
  1

 • 936×××××43

  واقعا هرچی بگم کم گفتم واقعا عالی بود واقعا حرفه ای بودن تیم عالی و خوش برخورد فوق العاده عالی و جذاب فوق العاده خیلی تجربه خوبی بود خیلی عالی بود

  0
  1

 • 990×××××06

  اصلا نمی‌دونم چه جوری خوب بودن دکور اکتورها اکت ها و سناریو توضیح بدم من تجربه دومم بود البته ما فقط تا طبقه دوم تونستیم بریم و انصراف دادیم چون واقعا ترسناک یا بهتر بگم وحشتناک بود اگر دنبال ته ترس هستید به شدت پیشنهاد میشه

  0
  1

 • 921×××××83

  حرف نداشت اکیپ ما تو این یه سال خیلی جاها رفتیم ولی اینجا واقعا عالیی بود اکتورا عالی

  0
  2

 • 935×××××45

  همه چی بی نظیر دکور عالی اکتورا عااااااااااالی بودن

  0
  1

 • 912×××××01

  سلام خیلی تایمش کم بود

  2
  3

 • 901×××××30

  خیلی فوقالعاده بود ازهمون بدو ورود ترس تو جونت میوفته چه برسه دیگه ادامش

  2
  2

 • 919×××××66

  عاااالی بود ناموسا پیشنهاد میکنم برید خدایی

  2
  2

 • 912×××××98

  Up date zaeif bod
  Angal ghavitare be nazaram
  Actor ha ham mese ghabl nistan

  1
  3

 • 910×××××82

  عالی بود هم معما ها هم از نظر دکور و طراحی و هم از نظر ترس و هم اکتور ها واقعا کارشون خیلی عالی بود

  0
  3

 • 910×××××79

  واقعا عالی بودین عالی مخصوصا گیم استر علیرضا خان و اکتور ها

  0
  2

 • 936×××××35

  awllli bod kheiily keeif kardam . moamaha mantrghi v khob
  dekor fogholade
  senario khafan
  act v actorha awlllli
  hatman bazi khabgah ro tajrobe konid

  0
  3

 • 912×××××66

  سلام . دیشب بازی خوابگاه رو رفتیم واقعا بهمون خیلی خوش گذشت شب خیلی خوبی بود . اول از همه یه دکور خیلی خفن داره بازی . معماها بازی خیلی جذاب بود و قفل ها سالم . اکترها و اکت ها عالی بود . سناریو حرف نداشت . پرسنل هم خیلی خوش برخورد بودن . در کل بازی فوق العاده ای بود

  0
  3

 • 939×××××33

  دمتون گرم خدایی ی حال حسابی کردیم بعد از مدت ها نورپردازی محیط و فضاسازی عالی ، اکت ها بجا و اکترها کاردرست دکور بازی هم عالی بود .

  0
  2

 • 901×××××83

  دوست داشتم بازی متفاوتی بود سناریو و دکور برام جذاب بود اکت ها بشدت قوی بود اکترها کاربلد و ماهر بودن در کل بخام جمع بندی کنم بازی خوبی بود خیلی خوش گذشت فقط یکم بیشتر رو معماها کار کنن بهتر میشه . تشکر

  0
  1

 • 901×××××05

  مرسی از گیم خوبتون،اکتور ها بی نظیر بودن، همه چی خوب بود

  0
  2

 • 938×××××62

  سناریو : خیلی جذاب و ترسناک بود خیلی راحت وارد جو بازی میشید و ذهنتون از اول تا اخر بازی درگیرع
  دکور : دکور رو من ب شخصه خیلی دوس داشتم برام جذاب بود و البته هم به سناریو هم مربوط بود
  معماها : خیلی خوب ، نه ساده و نه سخت معماها پیچیده و گنگ نبود
  اکت ها و اکترها : اکت های بازی کاملا بجا و قوی اکترها هم گریمشون خیلی ترسناک بود و قشنگ به حسابمون رسیدن
  پرسنل : پرسنل هم خیلی خوش برخورد و مودب بودن

  0
  0

 • 901×××××61

  با سلام خسته نباشید تیم فوق حرفه ای خوابگاه ، دکور فوق العاده ترسناک ینی به قدری ترسناک هست که مختون هنگ میکنه . من که نفسم بند امده بود . اکترها گریمشون واقعا گاد بود . خلاصه که خیلی ترسیدم اگر تو هم دوس داری بترسی حتما بازی خوابگاه رو برو

  0
  0

 • 901×××××10

  وایییییییییییییی واقعا عین سگ ترسیدم با 60 تا تجربه ترس و هیجان خدااا اکت ها رو که دیگع دگم براتون مثلش ندیدم

  1
  0

 • 912×××××57

  یه بازی فوق العاده عالی
  سناریو خیلی جذاب و ترسناک بود
  اکت ها غافلگیرانه ، اکتورها حرفه ای
  فضاسازی و دکور هم عالی و مربوط به سناریو
  پیشنهاد میکنم برید حتما

  0
  0

 • 990×××××20

  انقدر ترسیدم که دیگه دست و پام میلرزید ، اگر واقعا میخای ترس واقعی رو تجربه کنی ، باید بازی خوابگاه رو بری . دکور فوق العاده ، سناریو جذاب و ترسناک ، خلاصه ک خیلی خوش گذشت حتما برید

  0
  0

 • 937×××××39

  فوق العاده عالی و خفن بود ، فضا بزرگ و تمیز ، اکتر ها کارشون بی نظیر، از جون و دل مایه گذاشتن ، معماها جذاب و خلاقانه ، برخورد پرسنل هم عالی

  0
  1

 • 915×××××61

  اگر از بازی های تکراری و مضخرف خسته شدی باید بازی خوابگاه رو امتحان کنی ، حتما نتیجه میگیری ، من و تیمم که خیلی ترسیدیم ، دکور عالی بود ، معماها کمی سخت بود برامون ، اکتورها گریم خیلی خفنی داشتن ، و کارشون بینظیر بود ، قشنگ به سراغمون رسیدن ، با تشکر

  0
  1

 • 919×××××16

  شروع خیلی جذابی داشت
  ترس فوق العاده بالا بود
  اکتورا حرفه ای و کاردرست
  اکت ها به موقع
  گیم مستر رو کارش مسلط بود
  برخورد پرسنل عالی بود
  خوابگاه به کسایی که دنبال ترس هستن حتما پیشنهاد میکنم

  1
  1

 • 912×××××29

  برخورد پرسنل عالی بود ما دیر رسیدم به سانس ، ولی سانس رو برامون لغو نکرده بودن و خیلی خوب باهامون صحبت میکردن ، ترس بازی به شدت بالاست ، من با تجربه ی حدود 90 تا بازی ، باید بگم این بازی جزء یکی از ترسناک ترین بازی ها بوده ، خلاصه که خیلی بازی خوبی بود حتما بازی رو تجربه کنید

  1
  1

 • 994×××××11

  طراحی و دکور واقعا حرف نداشت ، اکت ها فوق العاده جذاب و بجا ، اکتورها پرانرزی خیلی خوب به سراغمون رسیدند ، معماها منطقی و روون ، برخورد پرسنل هم عالی . خیلی به ما خوش گذشت حتما بازی رو برید .

  0
  0

 • 915×××××06

  بازی فوق العاده ترسناک ،خیلی ترس بازی خوب بود یه چند وقتی بود همچین ترسی رو احساس نکرده بودم ، معماها روون و مربوط به سناریوی ، اکت ها فوق العاده بجا و خفن ، اکتورها نامبروان بودند ، حتما بازی رو امتحان کنید

  0
  0

 • 915×××××75

  واقعا میتونم به جرعت بگم که یکی از ترسناک ترین بازی هایی بود ک تا بحال رفته بودم ، دکور فوق العاده ، اکت ها بجا و اکتورها کاربلد ، پرسنل هم خیلی خوش برخورد بودند .

  0
  0

 • 939×××××36

  با تجربه ی حدود 200 تا بازی باید بگم ، بازی خوابگاه محشره .
  سناریوی جدید و فوق العاده جذاب ، راحت وارد جو بازی قرار میگری .
  معماها منطقی و نسبتا ساده
  فضاسازی و دکور عالی
  اکت ها بجا و اکتورها کارشون بی نظیر بود ، خیلی گریم خفنی و ترسناکی داشتن اکتورا
  برخورد پرسنل هم خیلی خوب ، محترمانه بود

  0
  1

 • 939×××××70

  ترس بازی عالییی بود ، تا بحال این همچین ترس رو تجربه نکرده بودم ، حدود 60 تا تجربه ی بازی دارم ، سناریوی جدید و متفاوت ، معماها روان و فضاسازی بی نظیر بود .

  0
  0

 • 939×××××61

  خیلی عالی بود ، چند وقت بود که بازی نرفته بودم ، به معرفی دوستم بازی خوابگاه رو رفتم ، سناریوی بازی جالب و خیلی ترسناک بود ، دکور مربوط به سناریو ، معماها روون ، اکت ها بجا و اکتورها حرفه ای ، عالی بود .

  0
  1

 • 937×××××24

  برخورد پرسنل خیلی خوب و محترمانه بود
  معماها منطقی و مربوط ب سناریوی
  موزیک بازی واقعا محشر بود
  اکت ها غیر قابل پیشبینی و اکتورها عالی بودند .
  فضاسازی هم خوب بود . رفتار کارکنان هم عالی بود

  0
  0

 • 917×××××75

  خسته نباشید ، خیلی برام جالب بود از نظر من فکر میکنم ی اکتور اضافه کردن چون تو نظرات خوندم ی اکتور بیشتر نیست ولی ما دوتا اکتور دیدیم اونجا 🙁
  فضای بازی خیلی خوب بود سه طبقه کامل برای اتاق فراره خیلی بزرگ بود .خیلی بازی مهج و جذابی بود ، اگر بشه دوباره هم امتحان میکنم بازی خوابگاه رو .
  ۱۰ از ۱۰

  0
  2

 • 994×××××56

  تشکر از مجموعه ی تلنت بابت طراحی بازی خوابگاه ، همه چی عالی بود ، هیچ مشکلی نداشت از سناریوی بگیر تا دکور و معما و اکتورا ، همه چی درجه یک بود، بیشتر از همه از سناریوی بازی خوشم امد ، خیلی جذاب و مهیج بود ، اکتورها کارشون بی نظیر بود ، اکت ها بجا . برخورد پرسنل هم از همه لحاظ عالی بود .

  0
  1

 • 917×××××91

  عالی ، واقعا بازی ها برام تکراری شده بودند ، تا بازی خوابگاه رو رفتم ، دکور در عین سادگی خیلی عالی بود . ، فضاسازی بسیار مناسب بزرگ بود ، اکت ها بجا و اکتورها خیلی خوب کار کردن ، به طور کلی باید بگم که خیلی خوب بود و واقعا خوش گذشت . همگی خسته نباشید و موفق باشید .

  0
  1

 • 936×××××81

  خيلي خوب بود ، جمع دوستانه و برخورد پرسنل عالي بود
  طراحي دكور بي نظير ، معماها روون و قابل حل ، اکتورها کاربلد و اکت ها حرفه ای ، من واقعا عاشق بازی شدم،حتما يك با امتحان كنيد

  0
  0

 • 937×××××01

  مجموعه تلنت حرفی برا گفتن ندارم ، ترس باااالا ، ما طبقه دوم انصراف دادیم ، داشتیم سکته میزدیم ، اكت ها بجا و اكتورا عاااالي،ديزاين اتاقا حرف نداشت ،اگه دنبال ترس و یک بازی ترسناک هستین خوابگاه برید

  0
  1

 • 912×××××66

  اول از سناریو میگم ، نسبتا جدید و به شخصه خودم خیلی سناریو رو دوست داشتم ، قشنگ غرق سناریوی میشی ، دکور بازی ترسناک ، معماها نسبتا ساده بود ، اکتورا بازی خیلی حرفه ای بودن و در کل عالی بود .

  0
  1

 • 936×××××50

  سلام ، در کل نظر من راجب بازی خوابگاه :

  اکت های بسیار ترسناک و حرفه ای
  معماها بسیار دقیق و کاملا روان بدون هیچ مشکلی
  دکور و چیدمان ترسناک
  سناریوی بازی رو خیلی دوست نداشتم
  و در آخر هم تشکر میکنم بابت رفتار محترمانه و گرم پرسنل
  اگر دوست دارین ترس رو تجربه کنین حتما یکبارم شده به اتاق فرار خوابگاه سر بزنید

  0
  1

 • 905×××××94

  فوق العاده این بازی محشره ، لذت بریدم واقعا . بازی خوابگاه حرف نداره . از فضای خیلیییی بزرگش بگیر که واقعا حس نا امنی شدیدی داری ، انقدر وسط بازی داد زدم صدام گرفته بود . دکور عالی بود ، معماها کاملا روان و منطقی . تشکر میکنم از مجموعه ی خوبتون

  0
  1

 • 912×××××31

  حلالتون ، ترس بازی به شدت بالا ، اصلا نمیتونم برات ترس رو توصیف کنم تموم موهای بدنم سیخ شد تو بازی :/ سناریو ترسناک ، قشنگ غرقش میشی ، محیط و دکور مناسب با سناریوی ، اکتور ها باتجربه کارشون عالی بود ، برخورد کارکنان هم بسیار محترمانه و مودبانه بود ، در کل همه چی عالی حتما بازی رو برید پشیمون نمیشید .

  0
  0

 • 939×××××17

  با سلام و خسته نباشید خدمت تیم فوق حرفه ای خوابگاه
  واقعا عالی بود به قدری فضا و دکور ترسناکه که اگه اکتورم نداشت من میترسیدم اکتورام ک نفسمونو گرفتن من حتی جرعت نداشتم نگاه کنم ب اکتور واقعا فوق ترس بود سناریوی با هم که دیگه محشر بود ، خلاصه همه چی عالی واقعا لذت بردیم مرسی ازتون

  0
  0

 • 912×××××40

  بازی خوابگاه خیلی خفن و ترسناک بود
  ترس بازی بسیار عالی ، بالا بود
  اکتورا خیلی حرفه ای بودن و قشنگ به حسابمون رسیدند
  روند بازی خیلی جالب بود و هیجانی بود
  من بعد از تجربه ۳۰ تا بازی میتونم به جرات بگم که بازی خوابگاه معرکه بود

  0
  0

 • 903×××××66

  سلام خدمت دوستان
  دکور بازی خوب بود. فضای بزرگی داشت مناسب بود . اکت ها واقعا ترسناک و حرفه ای بود . سناریوی بازی بسیار جذاب بود ، معماها هم برای من خیلی سخت نبود ، در مجموع حتما بازی خوابگاه رو امتحان کنید پشیمون نمیشید.

  0
  1

 • 912×××××58

  هرچی از اکت بازی بگم کم گفتم عالی بود
  و یکی از نکات بسیار خوب بازی خوابگاه اینه که برای بک زدن اصلا نگران نیستی(بیشتر نمیگم اسپویل نشه) برخورد پرسنل بی نظیر بود . این مجموعه همه بازیا عالین

  0
  0

 • 912×××××01

  فقط بگم برید خیالتون تخت باشه که لذت میبرید
  اکتورها بی نظیر و حرفه ای با امادگی بدنی بالا
  بازی طبقاتی رو دستش نباشه
  اتاق ها زیاد و بزرگ و متنوع
  از ادرنالین خونتون لذت ببرید
  و نکته مهم کله خالی برید که بیشتر حال بده 🤘🏻🦟

  3
  0

 • 936×××××64

  خیلی خیلی عالییی ترسش خیلی بالا بود اکتورام خفن بودن اونایی ک دنبال بازی ترسناکن حتما پیشنهاد میشه 😀

  0
  0

 • 935×××××33

  ترسناک و جذاب

  0
  0

 • 919×××××11

  برخورد پرسنل عالی بود.یکسری ایرادهایی داشت.مثلا از دکور استفاده نشده بود مثلا تو اتاق تلویزیون بود برقها که خاموش میشد اون اگه روشن میشد و برفکی نشون میداد خیلی جالب میشد.بازیگرا هم کم بودن

  0
  1

 • 920×××××45

  بازی خیلی خوب بود از نظر معما خلی خوب و نسبتا سخت بود از نظر فضاسازی با توجه به نور پردازی و صدا گذاری عالی بود ولی بهترین بخش بازی اکتور ها بودن که واقعا توی غیر منتظره شرایط ظاهر میشد و واقعا آدم رو میترسوندن و تایم بازی نیز عالی بود در کل حتما تجربش کنید

  1
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: تشكر از شما هميار عزيز

 • 919×××××91

  همه چی تموم به معنای واقعی ،خیلی خوشحالم ک این بازیو انجام دادم و واقعا ترسیدم،فضای بزرگ سناریو عالی ،دکور عالی ،من معمولا خیلی سخت گیرم تو اتاق ولی واقعا رو این بازی نمیشه ایراد گذاشت،ممنون واقعا خسته نباشید

  0
  0

  • پاسخ اسکیپ تلنت: به اميد ديدار شما در بازي بى خوابي فراموشي و مورفين🌺

 • کاربر 42682

  بازی فوق العاده ترسناک بود
  فضای بازی بسیار بزرگ بود بازی طبقاتی بود
  سناریو عالی
  هیجان بازی هم بسیار خوب بود
  ولی معما ها آسون بود
  اما از لحاظ ترس و هیجان فوق العاده بود
  من بعد 60/70تا بازی با خوابگاه بسیار حال کردم

  1
  1

  • پاسخ اسکیپ تلنت: سپاس از نظر لطف شما

 • کاربر 42649

  فوق العاده شمايين

  0
  0

 • کاربر 42648

  خوشحاال شديم كه دوباره شمارو ديديم

  0
  0

 • کاربر 42647

  تشكر از لطف شما
  خوشحال ميشيم بازي هاي ديگه مجموعه تلنت هم در خدمتتون باشيم

  0
  0

 • کاربر 42259

  عالی بودش بع شدت ترسناک بود حتما اوناایی که نرفتن برن👍👍

  1
  1

  • پاسخ اسکیپ تلنت: شماهم عالي بوديد🌺

 • کاربر 39065

  سلام خیلی خوب بود عالی بود ممنون بابت رفتار و بازی خوبتون. خیلی ترسیدیم. معماهاش حل شدنی بود ممنون

  1
  1

  • پاسخ اسکیپ تلنت: اميدواريم بازي بي خوابي و فراموشي هم دوباره ببينيمتون🌺

 • کاربر 39064

  شروع بازی عالی.برخور گیم مستر و پرسنل عالی.ترس ضعیف.پیشنهاد میکنم برای کسانی که بازی های اولشون است برن

  1
  1

  • پاسخ اسکیپ تلنت: ممنونم از شما و نظرتون...🌺

 • کاربر 39063

  توقع بازی خیلی ترسناک داشتم.اما در حد انتظار نبود.معماها خیلی کم بود. ساده بود.و ترس زیادی نداشت.و تایم بیکاری برای پلیرها تو بازی زیاد بود.برای کسانی که چندبازی اول رفتن حتما پیشنهاد میکنم

  2
  2

 • کاربر 39062

  انتظار بازی خیلی ترسناک نداشته باشید.برخورد محترمانه.خلاقیت ضعیف.موسیقی متن صفر. از لوکیشین استفاده بهتر از این میشد کرد

  1
  1

 • کاربر 38490

  اول از همه تشکر میکنم از علیرضا عزیز و تیم درجه یکش. تیم ما امشب ساعت ۹ اونجا بودیم. بازی خوابگاه هم مثل روستای ناپاک لوکیشن درجه یک داشت. اکتور ها و اکت فوقولاده بودن. مرسی از اکتور های خانوم که سنگ تموم گذاشتن. این بازی هم جزو بهترینهای تهران بود برای ما. انقدر لذت بردیم که تیم ما که سخت پسنده تصمیم گرفت حتما بازیهای دیگه این تیم رو بره. سناریو کاملا با بازی مچ بود. سپاس از شما.حتما برید دوستان.

  1
  0

 • کاربر 35151

  واقعاً عالی و بی نظیر بود خسته نباشید اینکه کل ساختمان در اختیار خودته بگردی برای فرار کردن معما حل کردن دیگه خواص تر کرده بود

  0
  1

4.68 از 5 میانگین امتیاز اتاق فرار خوابگاه از نظر 81 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • فضاسازی
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل