اتاق فرار سانفرانسیسکو

escapewill
120 دقیقه
4 تا 8 نفر
از 180 هزارتومان
+15 سال اتاق فرار سانفرانسیسکو
سطح سختی
میانگین امتیاز از 29 رای

رزرو اسکیپ روم سانفرانسیسکو

سناریو

۲۱مارس، سانفرانسیسکو ،انتهای خیابان بیست و چهارم

توضیحات:

 • رعایت حجاب اسلامی الزامی است
 • 15 دقیقه قبل از شروع سانس در محل حاضر باشید
 • لطفا با کفش و لباس راحت تشریف بیاورید
 • داشتن حداقل ۵ تجربه بازی الزامی میباشد
 • بازیکنان دارای بیماری قلبی و تنفسی حتما بعد از رزرو سانس،به مجموعه اطلاع بدهند
 • با نهایت احترام از پذیرفتن افراد تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل معذوریم
 • تاخیر بیش از ۲۰ دقیقه باعث لغو سانس میشود و مبلغ رزرو عودت داده نمی‌شود
 • مجموعه دارای پارکینگ اختصاصی نیست، ولی جای پارک به راحتی پیدا می‌شود

تیزر


معرفی

اتاق فرار سانفرانسیسکو

الان دقیقا ساعت 10 شبه؛ شب 21 مارس یا بهتر بگم شب نحس 21 مارس. امشب «شب پاکسازی» یا همون «شب پرژ» هست و تقریبا تا فردا هفت صبح که زنگ اتمام پرژ به‌صدا دربیاد، همه‌چی به‌هم ریخته‌س، مخصوصا این‌جا توی سانفرانسیسکو!

توی شب پرژ، تمام قوانین تعلیق می‌شن و همه می‌تونن هر کاری که دلشون می‌خواد رو انجام بدن، بدون این‌که فردا صبحش مجازاتی در انتظارشون باشه. توی این شب، ایستگاه پلیس تعطیله و هیچ آمبولانس و ماشین آتشنشانی هم کار نمی‌کنه.

شما عضو یه‌گروهی هستید که معتقده شب Purge از نظر اجتماعی و روانی برای مردم عادی سودی که نداره هیچ، خیلی هم ضرر داره. یکی از اعضای گروهتون به اسم جونیور، تونسته یه‌مقدار مدرک جمع کنه که بتونید با تحویل اون‌ها به سازمان‌های بین‌المللی ثابت کنید که این شب برای عموم مردم خطرناکه و برای همیشه به این مراسم لعنتی خاتمه بدید.

آپارتمان شما حوالی پارک بالبوآست و چند‌دقیقه پیش، از طرف یکی از اعضای ارشد اکیپ، بهتون خبر رسید، اسنادی که شما مدت‌ها دنبالش بودید و جونیور تونسته بود اون‌ها رو جمع کنه، توی یه‌مخفیگاه، انتهای خیابون 24 سانفرانسیسکو پنهان شده.

تقریبا هیچ‌کسی از جونیور خبر نداره و شما باید همین امشب برید و اون مدارک رو بردارید و به یه‌جای امن منتقل کنید چون اصلا معلوم نمی‌کنه که تا صبح اون‌ها سرجاشون باشن یا نه؟ چاره‌ای ندارید، بارونیتون رو برمی‌دارید و راه میفتید.

خوبه که خیابون بیست‌و‌چهارم از بالبوآ زیاد دور نیست ولی خوب هر چی باشه توی این شب حتی تا فروشگاه «جان» رفتن که دقیقا توی طبقه‌ی همکف مجتمع‌مسکونیتون هست هم، ریسک بزرگیه.

هرجور حساب می‌کنید، می‌بینید اگه با مترو خودتون رو به‌انتهای خیابون 24 برسونید امنیت بیشتری دارید؛ هر چی باشه وسیله‌ی حمل‌ونقل عمومیه و کمتر خلافکاری سمتش می‌ره. راه کج می‌کنید سمت ایستگاه مترو. تقریبا صد متر مونده که به پلکان ورودی مترو برسید، چشمتون به اون‌ور خیابون میفته که چند‌تا جوون دارن یه‌دستگاه خودپرداز رو خالی می‌کنن. پا تند می‌کنید که زودتر به ‌ورودی ایستگاه برسید. دقیقا همین‌موقع است که چشم یکی از دخترهای همون اکیپ که یه‌چوب بیسبال دستشه، بهتون میفته. حس می‌کنید از دانشجوهای کالج وست‌وال باشه. هر دو چند‌ثانیه خشکتون می‌زنه. دقیقا بعد از این‌که آب‌جمع‌شده توی دهنتون رو قورت می‌دید، یهو شروع می‌کنه با سرعت به‌سمتتون دویدن. دیگه چاره‌ای ندارید، همه‌ی جونتون رو جمع می‌کنید توی پاهاتون و می‌دوید سمت ایستگاه مترو، غافل از این‌که…!

تا حالا تو شب پرژ، توی خیابون‌های شهر پرسه زدید؟ مطمئنید که می‌تونید از پس خودتون بربیاین؟ جوونک‌های شهر عاشق هیجانن، اون‌ها خیلی دوست دارن که یه‌‌نفر رو اون‌قدر کتک بزنن تا زجرکش بشه. شب‌پرژ بهتون خوش بگذره! امیدوارم طلوع خورشید فردا رو بتونید ببینید!  

 

توضیحات بازی:

تلاش برای بقا و زنده‌موندن حس جالبیه. مجموعه Escapewill با اولین بازی‌شون تلاش کردن تا ما ایرانی‌ها هم بتونیم هیجان شب پرژ رو توی یه‌ محیط بی‌خطر تجربه کنیم.

بازی اتاق فرار سانفرانسیسکو در ژانر هیجانی (البته با چاشنی دلهره‌) و با تم بقا و تئاتر تعاملی اجرا می‌شه. این بازی اسکیپ روم (با توجه به بازخورد پلیرها) اون‌قدر خوب هست که وقتی به چک‌لیست «ویژگی‌های بهترین بازی اتاق فرار کرج» نگاه می‌کنیم، تقریبا تموم مواردش تیک‌تایید بخوره.

به‌جرات پررنگ‌ترین ویژگی‌ مثبت اتاق فرار سانفرانسیسکو رو می‌شه، دکور و فضاسازی واقعا عالی و منحصربه‌فردش دونست که کمتر پلیری هست که زبون به اعترافش باز نکنه. ویژگی و نحوه‌ی دکور بعضی از فضاها و اتاق‌های این بازی جوریه که یه‌جاهایی مو به تن پلیرها سیخ می‌کنه (بعد از انجام بازی معنی این جمله رو کاملا می‌فهمید!). اگه بگیم شما تو بازی سانفرانسیسکو دیگه تو لوکیشن شهر کرج نیستید و درِ ورودی این بازی براتون حکم مرز بین کرج و سانفرانسیسکو رو ایفا می‌کنه، پُر بی‌راه نگفتیم. دکور این بازی جوریه که واقعا پلیرها بدون پشت‌سر گذاشتن دَنگ‌و‌فَنگ ویزا، پاسپورت و… خودشون رو تو شب پرژ، توی یه‌ محله در سانفرانسیسکو حس می‌کنن. البته اینم باید گفت که اگه اون شب، آسمون سانفرانسیسکو ابری و مه‌آلودهِ هم قطعا از بدشانسی‌های بازیکن‌هاست و لاغیر!

امتیاز دیگه این بازی نوع، شکل و میزان اکت‌هاست که دقیقا توی درست‌ترین پله و حد خودش ایستاده. این مورد با توجه به سناریو بازی که مربوط به شب پرژ و پاکسازی می‌شه خیلی حساسه و یه‌جورایی مثل راه رفتن روی لبه‌ی تیغ می‌مونه. اگه یه‌مقدار دوزش کم یا زیاد بشه بازی از ریتم میفته و تو ذوق بازیکن می‌زنه. پلیرها تقریبا توی همه اتاق‌ها به‌نوعی با اکتورها سر و کار دارن و بعضی‌جاها باید باهاشون تعامل هم داشته باشن. می‌شه گفت توی این بازی هر جور آدمی رو که ممکنه توی شب 21 مارس توی سانفرانسیسکو ببینید رو تقریبا با همون شکل و شمایل خواهید دید! قاعدتا تعامل با اکتورها در بازی‌ای با محوریت شب پرژ (با توجه به اقتضای داستان) رنگ‌ و روی خاصی داره، مخصوصا وقت‌هایی که دنبالتون می‌کنن و گیرتون میندازن. اون‌موقع است که فقط خدا می‌دونه چه بلاهایی سرتون میارن!

درجه‌سختی معماهای این بازی هم مثل تعدادشون، زیاده و تو مقام تعیین ‌سطح‌دشواری باید از چهار بهش همون نمره چهار رو بدیم. درسته که معماهای این بازی سخته و شاید از شما انرژی بیشتری بگیره ولی اون‌قدر استاندارد، به‌جا و درست طراحی شده که پلیرها از تلاش کردن برای حل اون‌ها لذت ببرن. معماها و چالش‌های اتاق فرار سانفرانسیسکو خیلی‌خوب به‌تن بازی نشستن و مرتبط با سناریو بازی هستن، تاجایی‌که به باورپذیری پلیر هم کمک می‌کنن. یادتون باشه، با‌تجربه‌بودن توی بازی اتاق فرار سانفرانسیسکو، خیلی می‌تونه روی سریع‌ پشت‌سر گذاشتن چالش‌ها توسط بازیکنان، تاثیر بگذاره.

با توجه به مپ بازی، نوع دکور، نوع اکت‌ها‌، اتفاقاتی که براتون توی این بازی میفته، واکنش‌های غیرمنتظره‌ای که ممکنه تا امروز ازتون سر نزده باشه و برای اولین‌بار تو بازی اسکیپ روم سانفرانسیسکو از خودتون بروز بدید و… توصیه اکید بهتون می‌کنیم که لباس و کفش راحت برای بازی بپوشید. اگه بیماری‌های قلبی، تنفسی یا هرگونه فوبیا مخصوصا فوبیا تنگناهراسی یا کلاستروفوبیا (ترس از جای تنگ) هم دارید، حتما قبل از بازی به گیم مستر اطلاع بدید.

درنتیجه، با توجه به تمام این‌هایی که گفته شد، بازی اتاق فرار سانفرانسیسکو تونسته تو مرحله‌ی نظرسنجی از بازیکن‌ها، نزدیک‌ترین امتیاز به عدد 5 (که سقف امتیازه) رو بگیره.

 

لوکیشن بازی:

لوکیشن بازی اتاق فرار سانفرانسیسکو، توی جهانشهر کرج هست و بهترین راه رسیدن به مکان بازی، ماشین شخصیه. بازیکن‌ها می‌تونن با ماشین شخصی، از مسیر بلوار مولانا وارد بلوار ایزدیار بشن و با رفتن به خیابون حافظ، خودشون رو به لوکیشن بازی برسونن. خوشبختانه محل معمولا خلوته و جای پارک راحت پیدا می‌شه.

اگر پلیر‌ها بخوان با مترو خودشون رو به لوکیشن بازی اتاق فرار سانفرانسیسکو برسونن، ایستگاه مترو ماهدشت (محمدشهر) بهترین و خوش‌مسیرترین گزینه به‌حساب میاد. بازیکن‌ها باید به این مورد توجه داشته باشن که اگر بخوان از ایستگاه مترو خودشون رو با تاکسی اینترنتی به لوکیشن بازی برسونن، چیزی حدود سی دقیقه راه پیش رو دارن (با احتساب ترافیک عادی منطقه).


آدرسنظرات


 • 901×××××58[1402-07-09]

  اقا عالییییی معما دکور و اکت ها فوق العاده
  تاتر فوق العاده اخر بازی شگفت زدتون میکنه

  1
  0

 • 905×××××52[1402-07-07]

  خیلی خیلی خوب بود همه چی عالی بود واقعا خوش گذشت ( ممنون از حضور پر رنگ سهیل جان )😂❤️

  2
  0

 • 910×××××25[1402-07-06]

  خيلي خوب بود هم دكور هم معما

  3
  0

 • 935×××××15[1402-07-03]

  سلام و خسته نباشید،همه چی عالی بود،برخورد پرسنل خیلی خوب بود و سعی کردن جوری مارو راهنمایی کنن تا بتونیم بازی رو تموم کنیم،دکور عالی بود خیلی بهمون خوش گذشت،هیجان خوبی داشت و دقت کنید اگر دنبال ترسیدن زیاد هستید نرید چون این بازی پر از هیجانه ،ممنونم

  1
  0

 • 912×××××22[1402-07-02]

  عالی واقعا عالی کیفیت معماها عالی و استاندارد خلاقیت خیلی خوب اکتورها و پرسنل خیلی خوش برخورد و پرانرژی واقعا لذت بردیم

  0
  0

 • 935×××××35[1402-07-02]

  بسیار مهیج و عالی، حتما پیشنهاد میکنم

  0
  0

 • 936×××××49[1402-07-02]

  خفن و تمام

  0
  0

 • 996×××××40[1402-07-02]

  عالی بود واقعا داستان و معمای زیبایی بود

  1
  0

 • 910×××××39[1402-07-01]

  برای من که تجربه اتاق فرار زیاد دارم و از اکت های تکراری روح و جن و روستا خسته شدم واقعا تجربه لذت بخش و جذابی بود همه چی اوکی بود مخصوصا معماها که قابل حل بود و برخورد پرسنل که فوق العاده عالی بود ممنون از تیم خوبتون

  0
  0

 • 919×××××63[1402-06-30]

  دکور به شدت عالی و رفتار پرسنل عالی در کل به شدت پیشنهاد میکنم

  1
  0

 • 912×××××31[1402-06-29]

  این بازی دکور فوق العاده‌ای داشتتت پر از جزئیات بود دقیقا انگار تو قلب سانفرانسیسکویی،کامنتای منفی باعث شد من خیلی دودل باشم سره رفتن اما باید بگم که شما شک به دلتون راه ندید اگر تجربه بازی حداقل چهارتا رو دارید و تیمتون معما دوست حتما اینجا رو پیشنهاد میکنم اما برای ترس نه اگر قراره اتاق فراری برید حتما به ژانر دقت کنید ژانر بازی هیجانی و تعاملی پس قرار نیست ترسناک باشه گفته بودن اکتورا بازی رو درنیاوردن که باید بگم اتفاقا اکتورا خیلی هم خوب عمل کردن به خصوص توی بخش تعاملی،معمای بازی هم که واقعا عالی بودن و کاملا مرتب هیچ چیز گنگی وجود نداشت در ارتباط با معماها،سناریو بازی هم کاملا جدیده و باعث خوشحالی که از جن و روح و جنگیررمیشه خلاص شد!فضای بازی هم تهویه خوبی داشت و برخورد اکتورا و همینطور خوده گیم مستر بازی هم عالی بود،تیم من که همه‌شون بازیو دوست داشتن

  1
  0

 • 930×××××56[1402-06-28]

  فوق العاده بود. بازی جذاب با معماهای خفن. ولی بهترین بخشش اکت بازیگرا بود که خیلی واقعی و خوب بود 🤌🏼🤌🏼

  1
  0

 • 992×××××88[1402-06-27]

  همه چی عالی

  1
  0

 • 919×××××93[1402-06-27]

  دوستان اتاق فرار سانفرانسیسکو واقعا تجربۀ خیلی خفن و جدیدی بود. دیگه برای پلیرهای حرفه‌ای، اتاق فرارهای جنی و روحی مزه سابق رو نداره و خوشبختانه بازی‌های هیجانی فوق‌العاده خوبی داره توی وادی اسکیپ روم ظهور می‌کنه. بهترین ویژگی اتاق فرار سانفرانسیسکو، دکور و فضاسازی بی‌نظیرشه که توی کمتر اتاق فراری می‌تونید حتی شبیهش رو ببینید. تئاترهای نمایشی و تعاملی جذاب، سناریوی خوب، معماهای دوست‌داشتنی، هیجان غیرقابل‌وصف، برخورد خوب پرسنل و گیم‌پلی عالی همه از امتیازهای این بازی بود. قشنگ توی این بازی می‌تونید شب پرژ و شب پاکسازی رو با گوشت و پوست و استخوانتون حس کنید! راستی بهتره که توی بازی لباس راحت تنتون باشه تا… . بهتون حتما توصیه می‌کنم که این بازی رو برید که اگه نرید در حق خودتون ظلم کردید!

  1
  0

 • 912×××××28[1402-06-27]

  اتاق فرار سانفرانسیسکو رو میشه با دکور خفنش شناخت. انگشت به دهن می مونی وقتی سورپرایز تو بازی رو ببینی!دکور دکور دکور دکور دکور و بس!

  1
  0

 • 913×××××37[1402-06-25]

  دمتون گرم عالی بود

  3
  0

 • 938×××××74[1402-06-22]

  اتاق فرار فقط نباید ترسناک باشه که این اتاق فرار اینطوری بود هم سناریو خفنی داشت هم اکت های خدا هم تئاتر های فوقالعاده و داستان جالب با معما های سخت و جنجالی

  2
  0

 • 936×××××62[1402-06-03]

  برخورد پرسونل عالی بود و فقت همینه که مهمه و ادم حال میکرد با پرسنول بنظرم اگر دنبال ترس هستید نرید ولی اگر زیر ۵ تا اتاق فرار رفتید حتما پیشنهاد میشه معما ها عالی فوق الاده

  4
  0

 • 901×××××57[1402-05-17]

  خب بود ولی من نرفتم

  1
  0

 • 939×××××39[1402-05-11]

  گیم مستر خوش برخورد دکور فوق العاده زیبا
  اکتور هیچی کم نذاشتن برامون واقعا دمتون گرم
  ما دیشب آخرین سانس بودیم با جون دل برامون بازی ران کردن دمتون گرم ایشالله همیشه پر سانس باشید

  3
  0

4.88 از 5

میانگین امتیاز اتاق فرار سانفرانسیسکو

از نظر 29 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • فضاسازی
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل