کاربر گرامی جهت لود سریعتر سایت لطفاً VPN خود را خاموش کنید.

اتاق فرار چهل دخترون

30morgh Escape
75 دقیقه
4 تا 8 نفر
از 150 هزارتومان
+16 سال اتاق فرار چهل دخترون
سطح سختی
میانگین امتیاز از 26 رای
رزرو اسکیپ روم چهل دخترون

ساعت ۱۲:۳۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۱۴:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۱۵:۳۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۱۷:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۱۸:۳۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۲۰:۰۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت ۲۱:۳۰

نفری 150,000 تومان

 

ساعت 23:00

نفری 200,000 تومان

 

سناریو

وقتی مغول‌ها به نزدیکی کاشان رسیدند درخواست باج و خراج سنگین کردند، اهالی یک روستا توان پرداخت نداشتند پس دخترانشان را طلب کردند. اهالی روستا تصمیم گرفتند دختران روستا را که ۴۰ تن بودند در زیرزمینی متروک به همراه کمی آب و آذوقه مخفی کنند تا مغول‌ها عبور کرده و دستشان به آن‌ها نرسد .
اما آب و هوا مساعد بود و مغول‌ها زمان زیادی ماندند و قبل از رفتن همه جارو ویران و مردم رو قتل عام کردند.
فقط تعداد کمی موفق به فرار شدند که پس از مدتی به روستا برگشتند تا سراغ چهل دخترون‌رو بگیرند اما…


معرفی

اتاق فرار چهل دخترون

شب از نیمه گذشته، شدید باد میاد، اون‌قدری که شعله مشعل رو داره خاموش می‌کنه، ولی شما باید ادامه بدید. این موقع شب یواشکی اومدید بیابون‌های اطراف روستای ارمک؛ باید خیلی حواستون جمع باشه، نکنه مغول‌ها برگردن و پیداتون کنن که اگه این اتفاق بیفته، خورشیدِ فردا صبح رو نمی‌بینید!

شما باید هر جور شده یه نشونی، خبری، چیزی از دخترها بگیرید آخه به منوچهرخان، کدخدای روستا قول دادید؛ چراغ آبادی داره خاموش می‌شه، دیگه تقریبا کسی نمونده تو روستا، هر کی بود یا فرار کرد یا خونِش ریخته شد. ای بِخُشکه ریشه‌ی هر چی مغوله که گَرد مرگ پاشید به این سرزمین! تا تونستن کشتن، غارت کردن و نابود کردن آخر سر هم که خواستن برن، همه‌جا رو به آتیش کشیدن؛ کِی دوباره این آبادی آباد بشه خدا می‌دونه.

جدیدا تو این منطقه اتفاقات عجیب و غریبی می‌افته، نوزادهایی که به دنیا میان یه نقص و عیبی دارن، دعانویس روستا می‌گه این اتفاق‌‌ها به‌خاطر یه طلسمه. اما چه طلسمی؟!

طبق نشونی که کدخدا بهتون داده تقریبا دریچه‌ باید همین جاها باشه، دریچه‌ی همون راه زیرزمینی که دخترها رو توش به امید زنده‌موندن، دفن کردن. قرار بود اهالی خیلی زودتر از این‌ها دخترها رو از اون دخمه نجات بدن ولی نشد که بشه، تا مغول‌ها توی اون منطقه بودن نمی‌شد خطر کرد، باید صبر می‌کردن تا کلا از این‌جا دور بشن بعد. مغول‌ها هم که مگه می‌رفتن؟ کنگر خورده بودن لنگر انداخته بودن؛ تازه بهشون خوش گذشته بود. اهالی نمی‌دونن به‌خاطر خوش‌آب‌وهوایی روستاشون باید خوشحال باشن یا ناراحت؟!

بلاخره دریچه‌ی چوبی رو پیدا می‌کنید؛ یعنی هنوز اون چهل‌تا دختر زنده‌ان؟! آخه آب و آذوقه‌شون خیلی‌کم بود، به‌زور جواب یه هفتشون رو می‌داد ولی البته اون‌ها هم از پس خودشون برمی‌اومدن، زرنگ‌تر از این حرف‌ها بودن، مخصوصا که دختر کدخدا «آذر» هم باهاشون بود. به هر زحمتی شده در رو باز می‌کنید، همون اول بوی نم و نای خاک و مردگی هوا تو صورتتون می‌زنه، دخترا رو صدا می‌زنید؛ آذر، آناهیتا، کتایون… جز برگشت صداتون جوابی نمی‌شنوید. چاره‌ای نیست باید داخل برید، مشعل رو توی دستتون محکم می‌کنید و از درگاهی خودتون رو با ترس تو می‌کشید که…!

کدخدا و باقی مردم آبادی چشم امیدشون به شماست؛ شما باید وارد اون راه‌ مخفی بشید و بفهمید چی به‌سر چهل دخترون روستای ارمک اومده و جریان اون طلسمی که دعانویس می‌گه، چیه؟ امیدوارم بتونید گره‌ی ماجرای چهل دخترون رو باز کنید. راستی، از مغول‌ها که نمی‌ترسید؟!

توضیحات بازی:

ترکیب «شب»، «راه مخفی»، «تاریکی»، «مغول»، «موجودات عجیب ‌و غریب» و… پکیجیه که ترس به جون شجاع‌ترین آدم‌ها می‌ندازه، اتاق فرار چهل دخترون جاییه که می‌تونید همه‌ی‌ این‌ها رو با هم تجربه کنید.

این اتاق فرار با ژانر ترسناک (وحشت) طراحی شده و لوکیشن بزرگ و متنوعی داره که باعث افزایش جذابیتش برای بازیکن‌ها می‌شه. اگه برای انتخاب اسکیپ روم چهل دخترون، تجربه‌ی بازی چندتا اتاق فرار رو داشته باشید، خیلی بهتره اگه هم نداشتید بازم ایراد نداره بلاخره همه‌ی باتجربه‌ها هم یه‌روزی از یه‌جایی شروع کردن، حالا شما هم می‌تونید از بازی اتاق فرار چهل دخترون شروع کنید ولی این‌رو بدونید که شروع نفس‌گیر و به‌یادموندنی رو انتخاب کردید.

این اتاق فرار، ویژگی مثبت و برجسته کم نداره ولی از مهمترین اون‌ها می‌تونیم به استفاده از خلاقیت منحصربه‌فرد توی همه‌ی مراحل و اجزای بازی اشاره کنیم که واقعا بعضی جاها حتی بازیکن‌های حرفه‌ای رو که تجربه‌ی زیادی هم دارن غافل‌گیر می‌کنه. شما توی این بازی قفل‌هایی رو می‌بینید که جایی ندیدید، با اکتورهایی مواجه می‌شید که در عین حالی که دارید ازشون می‌ترسید ولی نمی‌تونید چشم روی بدیع بودنشون ببندید. دکور و معماهای این بازی هم از این تازگی بی‌بهره نمونده و واقعا بازیکن رو به چالش می‌کشه. روش راهنمایی و هینت‌دهی از اون دسته مواردیه که می‌شه ازش به‌عنوان سنگ‌محک برای سنجیدن عیار بازی استفاده کرد، مطمئن باشید که از روش‌های بدیع هینت‌دهی این بازی ذوق‌زده می‌شید. همه‌ی این‌ها شاید از این ریشه بگیره که عوامل بازی اتاق فرار چهل دخترون خودشون توی عرصه‌ی ایده‌پردازی و طراحی دکوراسیون یدطولایی دارن و از تجربه و مهارت‌شون توی مراحل مختلف این بازی به‌درستی بهره گرفتن.

برای بعضی از بازیکن‌ها مهمه که اتاق فراری که می‌خوان برن از نظر درجه سختی چه رتبه‌ای رو داره؛ اگه بخوایم به سخت بودن اتاق فرار چهل دخترون از چهار نمره بدیم، می‌تونیم عدد دو رو براش تعیین کنیم.

توصیه می‌کنیم برای این بازی، لباس و به‌خصوص کفش راحت بپوشید تا حین بازی حس بهتری داشته باشید. این بازی توی مرحله‌ی نظرسنجی تونسته نمره‌ی خیلی بالایی رو از پلیرها بگیره و به‌نظر اکثر بازیکن‌ها «اتاق فرار چهل دخترون» یکی از گزینه‌های قَدَر «بهترین اتاق فرار تهران» بوده و شدیدا این بازی رو به پلیرهای دیگه هم توصیه کردن.

لوکیشن بازی:

لوکیشن بازی اتاق فرار چهل دخترون توی محدوده‌ی شرق تهرانه و بازیکن‌ها می‌تونن با ماشین شخصی خودشون رو از خیابون دلاوران به والاییان شمالی برسونن و بعد با رفتن به کوچه حریری به لوکیشن بازی برسن یا این‌که از بزرگراه شهید زین‌الدین (غرب به شرق) وارد خیابون والاییان شمالی بشن و بعد از اون‌جا خودشون رو به کوچه حریری و لوکیشن بازی برسونن. در محل معمولا جای پارک راحت پیدا می‌شه و نیازی نیست که بازیکن‌ها برای پیدا کردن جای پارک زمان زیادی رو صرف کنن.

اگر پلیرها تصمیم بگیرن که با مترو به لوکیشن بازی برسن، باید ایستگاه شهید باقری پیاده بشن و با یه کورس تاکسی یا با گرفتن یه تاکسی اینترنتی خودشون رو به لوکیشن بازی اتاق فرار چهل دخترون برسونن. بازیکن‌ها اگر بخوان از مترو استفاده کنن، باید این مورد رو توی برنامه‌ریزی‌هاشون درنظر بگیرن که از مترو باقری تا لوکیشن بازی چیزی حدود یه ربع راهه (با احتساب ترافیک عادی منطقه.)


آدرس


نظرات


 • 902×××××33

  واقعا عالی و بی نظیر دکور عالی بود واقعا

  0
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹عالی شمایید

 • 933×××××06

  عالی بود
  پیشنهاد میکنم یه بار امتحان کنید

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹عالی شمایید

 • 912×××××14

  همه چی عالی

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از شما

 • 935×××××54

  نگم براتون اوه اوه نمی‌دونید چقدر وحشتناک بود وسطاش میخواستم انصراف بدم از همه نظر عالی بودن

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🙏🌹درود بر شما و تیم خوبتون

 • 935×××××84

  فوق‌العاده بود ترس واقعی رو تجربه کنید

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹💫 ممنون از حضور گرمتون

 • 992×××××65

  طراحی معماها و قفل های دست سازشون عالی بود.اکتورا کارشون گریمشون حرف نداشت

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹عالی شمایید

 • 937×××××85

  بالاخره یه جا رفتیم که میشه بهش گفت اتاق فرار.عالی از هرنظر.سناریو که واقعا تاثیر گزار. طراحی دکور به نحوی که اگر اکتوری تو بازی نبودم بازم دلهره میگرفتی از فضای بازی.دیگه با اومدن اکتورها که دیگه واقعا ترسناک شد.برخود پرسنل هم خیلی خوب بود.

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹خوشحالبم که تایم خوبی رو سپری کردید

 • 912×××××09

  بعد از مدتها یه بازی خوب و متفاوت با بازی‌های دیگه . ما که حال کردیم. به نظرم ارزش وقت گذاشتن ورفتن به این بازی داشت.

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹🙏خداروشکر که راضی بودید

 • 936×××××03

  بازی خوب و ترسناکیه. اکت های قویش باعث میشد هیجان بالایی رو حس کنی و هم چنین از قفلا و معما جذابش ،من و تیمم کلی لذت بردیم . ممنون از مجموعه خوبتون

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹💫ممنون که بازیه مارو انتخاب کردید

 • 937×××××32

  با تجربه ۱۶۰ تا بازی که دارم این بازی واقعا هیجان بالایی داشت . دکور،معما،اکت و….. همه چیزش عالی بود که کاملا تو‌ جَو بازی قرارت میده . پیشنهاد میکنم تجربه کنید و لذت ببرید . ممنون از بازی خوبتون

  3
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹🙏یه تیم خیلی باهوش و پر انرژی

 • 937×××××06

  خیلی خلاقانه بود و بسیار ترسناک😥😥😥

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹💫ممنون از حضور گرمتون

 • 936×××××28

  اتاق فرار چهل دخترون یه بازی ترسناکه که فقط به ترسناک بودن اکتفا نکرده
  خلاقیت در طراحی کاستوم اکتورها
  خلاقیت در معماها
  خلاقیت در هینت دهی
  خلاقیت طراحی نقشه بازی
  نشون از یه تیم طراحی و اجرایی خفن داره، این اتاق فرار توسط کسانی ساخته شده که کارشون طراحی و اجرای دکوراسیونه پس باید هم چنین انتظاری ازش داشت 🙂

  معماها ساده و روونه، فقط تعداد نفرات شش به بالا باشه لذت بازی کم میشه
  حتماً پیشنهاد میشه

  5
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹🙏 ممنون که وقت گذاشتید و کامنت گذاشتید و شرمندمون کردید خیلی

 • 901×××××17

  بهترین اتاق فرار بوده که تا حالا رفتم برخورد پرسنل عالیه دکور بسیار زیبایی دارن ، ترس بازی فوق‌العادست
  انتخاب موسیقی 🎶 خیلی به جاست .
  از اول که وارد بازی شدم انگار دقیقا وارد سناریو شدم 🙃
  این بازی به طرزی جالب بود که دوست داری چندین بار بری و به همه پیشنهادش کنی .
  میکاپ اکتور ها خیلی ترسناک بود 😬
  بازیشون رو خیلی دوست داشتم ❤️

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🌹🙏ممنون از شما و تیم خوبتون

 • 919×××××38

  واقعا بازی فوق‌العاده بود ، بهترین بازیی که تا حالا رفته بودیم از برخورد پرسنل گرفته تا دکوراسیون و اکتور ها
  ترس بازی بسیار خوب بود دکور کاملا با سناریو هم خوانی داشت
  موزیک فضا و ترس رو القا می‌کرد
  از پرسنل و اکتور ها که به نحوه احسنت کارشون رو انجام دادن تشکر میکنم
  اصلا بسسسسستتتتتتتتتتتت بودن 🥲😍

  3
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹از داشتن همچین پلیرهایی به خودمون میبالیم

 • 921×××××46

  درود. واقعا یک بازی متفاوت و عالی ، از دکور گرفته تا فاکتورها، پیشنهاد من به دوستان این بازی حتما برن

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🙏🌹 درود برشما و تیم خوبتون

 • 937×××××95

  بازی خیلی خوب بود
  دکور عالی
  برخود پرسنل فوق العاده

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹عالی شمایید

 • 902×××××39

  بهترین اتاق فرار تهرانه
  حتما یه بار امتحان کنین

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫🌹شما بهترینید

 • 902×××××15

  خیلی بازی خوبی بود خیلی لذت بردیم .

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 🙏🌹خداروشکر که دوست داشتید

 • 936×××××48

  به شدت جالب قشنگ و ترسناک
  گریم اکتور ها عاااالی بود فضا خیلی خوب بود برخورد از همون اول عالی بود نحوه ترسوندن ها خیلی خلاقانه و جدید بود اخرش هم با پذیرایی کردن و خیلی خوش برخورد بودن
  دمتون گرم بهترین اتاق فراری بود ک رفته بودیم

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💫 آخه پلیرهامون عالین🌹

 • 910×××××52

  واقعا عالی بود خیلی ترسناک بود جاش خوب بود پیشنهاد میکنم امتحان کنید

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از شما تیم باحالتون🙏💫

 • 921×××××59

  واقعا عالی بود

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: عالی شمایید 🌹🙏

 • 921×××××13

  جزو یکی از بهترین اتاق فرار هایی بود که رفتیم .همه چی میزون بود و به اندازه هم‌ ترسش هم هیجانش هم میزان سختی معما هم دکور .
  دستتون درد نکنه

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از شما وتیم پر انرژیتون 🙏🌹

 • 992×××××86

  همه چیز بشدت عالی بود.هم هیجان هم میزان ترس بازی هم دکور و هم بازیگران.واقعا حال کردیم ما.دمتون گرم ❤️🤍

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از حضور گرمتون 🙏🌹

 • 912×××××26

  اینقدر ترسناک بود که نگم براتون

  1
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: 💎💎 ممنون از حضور گرم و پر انرژیتون

 • 990×××××02

  عجب اتاق فرار باحالی بود-ما رفتیم کلی کیف کردیم.چه سناریویی چه اکتایی- معماهاشم روال با کلی قفل دست ساز و جدید
  حلالتون باشه 👌👌👌👌

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از حضور گرمتون 💎💎💎💎

 • 912×××××02

  اگه نگم بهترین واقعا جزو بهترین اتاق فرارهای ایرانه-دکور محشر کلی ابداعات جدید و پرسنل فوق العاده بااخلاق .

  2
  0

  • پاسخ مجموعه سیمرغ: ممنون از شما و تیم باحالتون

4.87 از 5 میانگین امتیاز اتاق فرار چهل دخترون از نظر 26 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • فضاسازی
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل