اتاق فرار قرارداد

اسکیپ اسپیرال
70 دقیقه
4 تا 6 نفر
+16 سال اتاق فرار قرارداد
سطح سختی
میانگین امتیاز از 1 رای
سناریو

این بازی بصورت سوروایوال (حالت بقا) است و در قسمت هایی بازی با المان خاصی به اسم درجه هوشیاری رو به رو می‌شید قبل از اینکه به مرز دیوانگی برسید باید از مراحل خاصی از بازی عبور کنید.

 

داستان اتاق فرار قرارداد به این صورته که:

 

آلفرد همیلتون که یکی از سرمایه دارهای بزرگ انگلیسی بوده، به طور ناگهانی همراه تمام اعضای خانواده اش فوت می کنن!

 

بعد از تحقیقات، پلیس دلیل این مرگ رو ایست قلبی میدونه، اما شواهد چیز دیگه ای رو نشون میده!

توی بدن تمام اعضای خانواده جای کبودی و زخم دیده میشه، اما کسی دلیل منطقی برای این موضوع پیدا نمیکنه

 

طبق وصیت آلفرد ملک اون که در ایران قرار داره، به فروش گذاشته میشه و شما قصد دارین که این ملک رو خریداری کنین. به همین خاطر قصد دارین که برای نهایی کردن قرارداد به اونجا برید و امضا کنین.

 

اما نمی دونین که این ملک، یه ملک معمولی نیست!

اون جا حوادث دلهره آوری در انتظار شماست که در نهایت خودتون مجبور میشید از اون جا فرار کنید …


تیزر

آدرس
 • آدرس: تهران , سیمون بولیوار خیابان معین روبه روی معین سوم ابتدای کوچه کوهسار ۱۲ شرقی پلاک ۱۰


نظرات


 • آیدین توسلی

  همیشه میگم در حال حاضر برای شخص من، اتاق فرار بهترین تفریحی هستش که میتونه برای یکی دو ساعت من رو از همه مشغله و دغدغه روزانه دور کنه. برای همین برای اینکه خودم لذت ببرم و البته زحمات و تلاش تیم سازنده بازی هم به هدر نره، من خیلی جدی و ریزبینانه بازی رو انجام میدم و به عنوان یک داستان واقعی بهش نگاه میکنم.
  بریم مستقیم سر بازی “قرارداد”.
  بعد از تجربه تعداد بسیار زیادی اتاق فرار، قرارداد برای من جزو سه بازی برتر و البته متفاوتی بود که تمام المان ها توش کاملا رعایت شده بود. مهمترین بخش که شاید از نظر خیلی ها مهم نباشه، رفتار بی نظیر پرسنل اتاق، حتی قبل از شروع بازی و رزرو بازی بود که به قدری عالی با ما رفتار کردند که کاملا احترام و اشتیاقشون برای ارائه یک بازی عالی رو حس کردم و فهمیدم برای مخاطب ارزش قائل هستند و در مقابل انرژی که به ما دادند ما هم تمام تلاشمون رو کردیم که تیم خوبی باشیم و بهشون انرژی بدیم. این از این.
  مبحث مهم بعدی، خود بازی بود که از نظر من تمامی المان های اصلی یک اتاق فرار ترس و دلهره اعم از سناریو، القای ترس، تئاتر تعاملی، معماهای مرتبط، دکور مناسب و بدون شک اکتور مد نظر من که هدفش ایجاد ترس لحظه ای یا به قول خودمون پخ کردن نیست، رو به صورت کامل و استاندارد داشت. شروع داستان خیلی مهم بود که به نحو جالبی انجام شد و تا آخر بازی ما یک فیلم کامل رو دیدیم و درونش بازی کردیم. اکتور / اکتورهای بازی به صورت حساب شده بازی میکردند و نمایش خوبی ازشون دیدیم. محیط بازی به دلایلی که نمیتونم بگم بسیار حس ترس رو منتقل میکرد و این مسئله مهمیه.
  یک نکته خیلی مهم که عموما پلیرها بهش توجهی نمیکنند، بحث موسیقی و لایتنینگ یا همون سیستم نورپردازی و نوردهی هستش. تیم قرارداد به شدت به این مسئله توجه کرده بودند و من هم به خاطر اینکه در زمینه موسیقی فعالیت میکنم بسیار راضی بودم. مخصوصا هماهنگی ساند افکتها با تک تک حرکات اکتور.
  یک اتفاق متفاوت در بازی وجود داره که به خاطر اسپویل نشدن ازش چیزی نمیگم. بهتره خودتون ببینید.
  زیاد صحبت کردم. اما وقتی تیمی زحمت میکشه و کار خوب عرضه میکنه رو باید در موردش نوشت. چرا که خیلی از بازیها به مسائل مهمی که اشاره کردم متاسفانه توجهی ندارند. امیدوارم شما عزیزان هم بازی رو با همین جزئیات انجام بدید و ازش لذت ببرید. یک بازی خوب باید همه چیز رو به اندازه داشته باشه و پلیر واقعی این رو میدونه.
  امیدوارم این تیم کاردرست موفق و پیروز باشند.

  14
  12

5.00 از 5 میانگین امتیاز اتاق فرار قرارداد از نظر 1 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • طراحی دکور
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل