برای اغلب آدم‌ها، روز تولد خاص‌ترین روز زندگیشونه و سورپرایز روز تولد، برای شمایی که قصد دارید دوست، همسر یا یکی از اعضای خانوادتون رو غافلگیر کنید ممکنه تبدیل به یه دغدغه بشه. این که چطور و کجا کسی رو غافلگیر کنید بدون این خودش بویی از ماجرا ببره خیلی سخت و ذهن مشغول کنه!

دنبال یه سورپرایز تولدم که هنوز تکراری و خز نشده!


البته راه‌های زیادی هست واسه سورپرایز روز تولد؛ مثل دعوت کردن به کافه، دعوت کردن مهمون‌ها به خونه، بیرون رفتن برای شام و … اما با خودمون که تعارف نداریم، هر کسی توی روز تولد یا روزهای نزدیک به اون این موقعیت رو حدس می‌زنه که قصد دارید سورپرایزش کنید و چه بسا از قبل خبر داره فلان دعوت یا دورهمی به بهانه چیه. هر چند به روی خودش نیاره!


حالا ما یه پیشنهاد داریم براتون و اونم تولد در اتاق فراره. این روش غافلگیر کردن خیلی جدیده چرا که هنوز خیلی از افراد تجربه رفتن به اتاق فرار ندارن یا حتی نمی‌دونن اتاق فرار چیه؛ خیلی از اسکیپ بازها هم احتمالا بهش فکر نکردن تا حالا.

خیلی از افراد هم هستن که خودشون از تولدهای خاص و سورپرایز تولد وحشتناک مثل اتاق فرار استقبال می‌کنن و خیلی دوست دارن به شیوه کاملا متفاوت شگفت زده بشن.

تولد در اتاق فرار یکی از بهترین سورپرایزهاییه که می‌تونید واسه عزیزانتون داشته باشید تا تولدی متفاوت و خاص رو تجربه کنن. تولد توی اسکیپ روم، یک جشن همراه با هیجانه که می‌تونه این لحظات متفاوت و شگفت‌انگیز رو تو قاب زندگیش حک کنه.

تولد در اتاق فرار

غافلگیر کن؛ بدون این که روحش هم خبردار بشه..

حالا تصور کنید شخصی که تولدشه باهاتون اومده اتاق فرار. احتمالا وسط اون همه استرس و هیجان و حجم معما و ترسوندن‌های اکتور و موزیک ترسناک، اصلا به فکرش هم نخواهد رسید که این بازی به مناسبت تولدشه و قراره چه اتفاقی بیفته.

داره مات و مبهوت به فضای ترسناک یا هیجانی نگاه می‌کنه یا کلی استرس داره که سروکله شبح، زامبی یا هر موجود عجیب دیگه‌ای پیدا نشه. شاید هم سخت در تلاش برای حل و کشف معماهاست که چجوری باید از این مخمصه نجات پیدا کنه و بره به مرحله بعد. البته اگه شانس بیاره و گیم مستر بهش نگه کل مسیر رو بک بزن    🙂

توی این گیر و دار یهو یه کیک تولد با شمع های روشن ظاهر می‌شه (احتمالا توسط یه روح و جن یا شبح یا شایدم زامبی) و اون شخص چندثانیه‌ای طول می‌کشه اونچه که می‌بینه رو هضم کنه و بفهمه که چی شد و اصلا چه خبره؟؟؟ 

اینجاست که شما از پس یکی از خفن‌ترین و خاص ترین سورپرایزهای تولد یعنی یه سورپرایز تولد وحشتناک و در عین حال جذاب براومدید و مطمئن باشید که تا آخر عمرش این لحظه رو یادش نمی‌ره!

چجوری توی اتاق فرار تولد بگیریم؟

برای این که شخصی رو توی اتاق فرار سورپرایز کنید، مراحل زیر رو انجام بدین: 

1- از لینک زیر وارد صفحه اصلی سایت بشید و  اتاق فرار موردنظرتون رو بر حسب دسته‌بندی، ژانر، سلیقه، لوکیشن، تعداد نفرات و … انتخاب و رزرو کنید. 

 

رزرو اتاق فرار

بعد از رزرو، با شماره تماس زیر تماس بگیرید و ما رو در جریان برنامه تولد در اتاق فرار بذارید. 

021-91-30-7900

توجه: اگه احیانا در انتخاب مناسب‌ترین اتاق فرار برای تولد تردید دارید و نمی‌دونید کدوم اسکیپ روم رو انتخاب کنید، می‌تونید قبل از رزرو، از همون ابتدا با ما تماس بگیرید و کار رو به ما بسپارید. ما بهترین اتاق فرار رو بهتون پیشنهاد می‌کنیم.

نکته قابل توجه اینه که بابت تولد در اتاق فرار، معمولا هزینه اضافه از شما دریافت نمی‌شه (اگه هم دریافت بشه ناچیزه) و شما عموما هزینه خود سانس رو می‌پردازید که در حالت عادی و بدون داشتن برنامه تولد هم هزینه یکسانه.


2- قبل از بازی، کیک و سایر مخلفات رو به دست گیم مستر بازی برسونید و اونجا مشخصات شخصی که تولدشه رو به مسئولان بازی بگید. احتمالا بک زدن‌ها یا بیشترین حجم ترسوندن برای این فرد برنامه‌ریزی بشه 🙂

3- اگه قراره کادوی تولد داشته باشید، گیم مستر رو باخبر کنید تا با خلاقیت خودش، اونو در یکی از مراحل بازی یا یه صندوقچه خاص جاسازی کنه. 

4- جشن تولد در اتاق فرار بدون عکاسی و فیلمبرداری از اون لحظات خاص و ناب تکمیل نمی‌شه. پس با توجه به این‌که بردن موبایل یا دوربین به داخل فضای اسکیپ روم ممنوعه، این کار رو به خود مسئولان اسکیپ روم بسپارید. 

5- در نهایت از دیدن هیجان و حجم غافلگیری طرف مقابل لذت ببرید. عمرا اگه یادش بره! امیدواریم به شما هم خوش بگذره…