روز تولد هر آدمی خاص‌ترین روز زندگیشه. اما تصور کن روز تولدت باشه؛ ولی تو یه اتاق گیر افتاده باشی! نکنه این‌جا پایان زندگیه در حالی که قرار بوده آغاز زندگی باشه!

فکرشو کن، توی روز تولد به یه جشن دعوت شدی. اما این جشن چی هست؟ روبه‌رو شدن با یه قاتل در اتاق فرار ! اوووههه، مگه میشه؟ مگه داریم اصلا؟ حالا که شده و با هزار اتفاق رفتی اتاق فرار و باید دنبال قاتل باشی! یعنی میشه آخر روز این ‌قدر هیجانی باشه؟

احتمالا تو هم مثل من دوستایی داری که این قدر اذیتشون کردی، دوست دارن سر به تنت نباشه و میخوان از دستت خلاص بشن! حالا تو رو می برن به یه جشن، اونم دقیقا تو روز تولدت، تو یه مکان اشتباه، در زمان اشتباه و رویایی با یه فرد اشتباه!

وای چقدر اشتباه! اصلا نکنه من حاصل یه اشتباه بودم!!

تو این فکرها هستی که چراغ‌ها در حال خاموش روشن شدن هستن؛ ترس و هیجان همه وجودت رو فرا گرفته. صدای موسیقی به قدری بلند هست که باید داد بزنی تا حرف‌های دوستاتو متوجه بشی! باید زودتر از مغزت و آی کیوت کار بکشی و معماها رو حل کنی تا بتونی بازی رو تموم کنی و از شر این اتاق فرار خلاص بشی. حالا اگه این وسط مغزت هم هنگ کنه دیگه اوضاع بدتر هم میشه. باید این وسط حواست به اَکتورهایی باشه که از هر سمت برای ترسوندنت و هیجان دادن بیشتر به بازی در کمینت نشستن.

سورپرایز در اسکیپ رومحالا این تویی که باید قاتلو پیدا کنی. واگرنه آدم‌های بیشتری کشته میشن و دوستای بیشتری رو از دست میدی!

فکر کن همه دوستاتو گرفته و خورده و کشته شدن و خبری ازشون نیست. حالا تو تنها کسی هستی که باید قاتلو پیدا کنی تا همه چیز مثل روز اولش بشه. حالا به آخرین اتاق رسیدی و تنهایی و ترس وجودتو پر کرده! درسته دوستات گاهی رو اعصابت رژه میرن؛ اما الان بیشتر از هر لحظه‌ای دلت میخواد کنارت باشن.

شاید دوست داشته باشی: 

با اتاق وحشت، تونل وحشت و سافاری وحشت آشنا شو!

یهو همه چی توی اتاق آخر تغییر می کنه. از نور اتاق گرفته تا صدای آهنگ … با ترس قدم برمیداری، دیگه کلا هنگ کردی و مغزی واست نمونده که بخوای معماها رو حل کنی. اما چاره‌ای نیست؛ از قدیم گفتن دست به مهره بازیه، پس حالا که اومدی وسط بازی باید تا آخر ادامه بدی و مبازره کنی … درست مثل سرباز رایان!

دوباره انرژی می گیری و سعی خودتو می کنی؛ بعد از سه چهار رقیقه کلنجار رفتن بالاخره معما رو حل میکنی و کلید رو پیدا می‌کنی. اما هر چی سعی می‌کنی در باز نمیشه؛ این چه کوفتیه دیگه! ای تف به این شانس!

ناگهان در خودش باز میشه و یه شبح وارد اتاق میشه! قلبت داره میاد تو دهنت … قاتل کیک تولدتو آماده کرده تا ازت تو قتلگاه پذیرایی کنه! دستش یه کیک با یه شمع هست. بهت اشاره میکنه بیا شمع ها رو فوت کن تا صد سال زنده باشی!

بهترین جشن تولد در اسکیپ رومتو این فکری که نکنه لحظه فوت شمع تولدم بشه لحظه فوت زندگیم! به ترست غلبه میکنی و میری که شمع رو فوت کنی. به محض فوت کردن، چراغا روشن میشن و دوستاتم دیوونه وار با صدای جیغ و تولدت مبارک وارد اتاق میشن. دلت میخواد همشونو بزنی؛ اما این قدر این کیک بعد اون همه هیجان و ترس میچسبه که فقط میخندی و از این جشن تولد در اتاق فرار خاص لذت میبری.

شاید شما هم مثل من باشید که هر بار که به اتاق فرار میرید؛ میگید این آخرین باره! اما فرداش باز با تلفن دوستات میگی نه، اشتباه کردم. باز هم میخوام بیام. منم ببرید بچه‏ ها …

تولد در اتاق فرار یکی از بهترین سورپرایزهاییه که می‌تونید واسه عزیزانتان داشته باشید تا تولدی متفاوت و خاص رو تجربه کنن. تولد توی اسکیپ روم، یک جشن همراه با هیجانه که میتونه لحظاتتون رو تو قاب زندگی حک کنه.

این روش جشن گرفتن که هنوز خز نشده! خرجش فقط یه کیک و سپردن اون به گیم مستر هست. بعد از اون می‌تونی تو اتاق فرار بری و بدون نگرانی از نقشه اتاق فرار از سوپرایز متفاوت خودت لذت ببری.

حواستو جمع کن. اگه قرار کادویی واسه تولد داشته باشی، حتما با مسترگیم در میون بزار و باخبرش کن تا با خلاقیت خودشون اونو تو یه مرحله جاسازی کنن.

حالا که واسه برگزاری این جشن تولد خاص کلی زحمت کشیدی؛ عکاسی و فیلمبرداری از اونو از دست نده و از اون جایی که در اسکیپ روم حق استفاده از گوشیو نداری، حتما این وظیفه خطیر رو به بچه‌های اسکیپ بسپار …