اتاق فرار شبح بازارچه

اسکیپ روم دات آی آر
90 دقیقه
4 تا 7 نفر
+18 سال اتاق فرار شبح بازارچه
سطح سختی
میانگین امتیاز از 2 رای
سناریو

اتاق فرار شبح بازارچه تلفیقی از اسکیپ روم و تئاتر بی نظیره. تو کمتر جایی می تونین چنین هیجانی رو تجربه کنید.

فضاسازی و شخصیت پردازی که تیم اسکیپ زوم رو این پروژه انجام داده، اون رو به یکی از خاص ترین اتاق فرارهای این مجموعه تبدیل کرده …

 

داستان بازی اسکیپ روم شبح بازارچه به این صورته که:

 

شما به قصد سرقت مال و اموالی که توی یه بازارچه متروکه باقی مونده بود به اون جا می رید … اما گفته میشه تا الان سارقان زیادی اونجا رفتن ولی هیچکس برنگشته …


آدرس


نظرات


 • سپیده غلامی

  به جرأت میتونم بگم بهترین بازی بود که رفته بودم! واقعا بعد از تجربه کلی اتاق فرار ترسناک که همه یکنواخت و تکراری شده بودن و دیگه جذابیتی برام نداشتن، این اتاق فرار کلی بهم چسبید و بهترین اکتور رو داشت! از اول تا آخر بازی همش هیجان بود و خنده! قشنگ تو نقش مون رفته بودیم! واقعا به عنوان یه تفریح جذاب میشه روی این بازی حساب کرد! حتما دوباره این بازی رو میرم. و به همه پیشنهاد میکنم.

  2
  2

 • اسکیپ باز

  بازی شبح بازارچه یه تجربه خاطره انگیز برای من و اعضای تیمم بود. یک ساعت و نیم که ثانیه به ثانیه ش بهمون خوش گذشت. به قدری طراحان و مجریان این بازی خوب و حرفه ای عمل کردن که شما احساس می کنی در دل یک فیلم یا یک تئاتر در حال ایفای نقش هستی و هیجان اتفاقات رو واقعا حس میکنی.
  همه المان هایی که می تونی برای یک اتاق فرار خوب پیدا کنی رو این بازی در حد عالی داشت.
  دوستانیکه فقط از اتاق فرار توقع وحشت و ترس دارن بدونن که در اسکیپ روم شبح بازارچه چنین خبری نیست. اتفاقاً به این دوستان پیشنهاد می کنم که حتماً تجربه کنن تا شاید با من هم عقیده بشن که :
  ترس و وحشت تنها المان های لذت بردن از اتاق فرار نیستن. می تونی یه اتاق فرار که اونجا فقط یک ساعت و نیم بخندی و معما حل کنی. این تجربه ایه که قراره در شبح بازارچه براتون اتفاق بیفته.

  1
  1

5.00 از 5 میانگین امتیاز اتاق فرار شبح بازارچه از نظر 2 کاربر
تجربه این اتاق فرار را داشته اید؟
 • طراحی دکور
 • کیفیت معما
 • تازگی و خلاقیت
 • بازیگردانی و اکت
 • برخورد پرسنل